Çiçek Sepeti, herkesin severek kullandığı ve herkes için hediyeler aldığı bir e-ticaret sitesidir. Çiçek Sepeti ilk başta sadece çiçek yollama ve satın alma uygulaması olarak başlamış daha sonra bu durumu genişleterek her şeyden biraz ürün koyarak satışa sunmuştur. Çiçek Sepeti uygulaması, ‘Çiçek Sepeti var! Var!’ sloganı ile akıllara kazınmış ve sık sık alışveriş yapılmış bir site olmuştur. Çikolata buketi, meyve sepeti, isimli çikolatalar, hediyeler, oyuncaklar, parfümler, takılar, çiçekler ve daha birçok ürünlerden oluşan uygulamadır. Çiçek Sepeti ile ilgili birçok ürün son derece uygun fiyattan satışa sunulmaktadır. Özellikle son yıllarda doğum günü, yeni iş, yeni hayat, yıl dönümü, evlilik yıl dönümü ve daha birçok konu ile ilgili hediyelerden oluşan ürün katalogları bulunmaktadır. İsteyen herkes kolayca iletişim kurabilir. Birbirinden muhteşem ürünler ile dikkat çeken Çiçek Sepeti son derece kullanışlıdır. Son zamanlarda en çok kullanılan e-ticaret sistemi olmuştur. Yediden yetmişe herkesin tercih ettiği bir site olmaya devam etmektedir.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çiçek Sepeti firmasındaki tüm ürün ve kategoriler hakkında bilgi sahibi olmak için ve sorularınızı iletmek için Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri personelleri son derece hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır ve işlemleri hızlı bir şekilde sonuçlandıracaktır.

0850 222 00 79

Çiçek Sepeti E-posta Adresi

Çiçek Sepeti uygulamasının müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasına ulaşım sağlayamazsanız ve ulaşım konusunda sorun yaşarsanız Çiçek Sepeti e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail trafiğini son derece pratik bir şekilde idare edilmektedir. Çiçek Sepeti çalışanları son derece hızlı hizmet vermek için ellerinden geleni yaparlar.

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin