cilek-mobilya-irtibat-numarasi-nedir
cilek-mobilya-irtibat-numarasi-nedir

Çilek Mobilya Çağrı Merkezi; Çilek mobilya, mobilya ürünleri denince akla ilk gelen markalardan biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle de genç ve çocuk odası modelleri çok sevilerek tercih ediliyor. 1995 yılında kurulan markanın bugün neredeyse her yerde mağazaları mevcuttur. Türkiye’nin farklı noktalarında ve çeşitli mağazalarda ürünlerine yer veriliyor. Fonksiyonel, kaliteli ve birinci sınıf çocuk mobilyaları için tercih edilen markanın iletişim bilgileri de çok araştırılıyor.

Çilek mobilya çağrı merkezi irtibat numarasına sitemizden hemen ulaşabilirsiniz! Ürün bilgisi, satış noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çilek Mobilya Ne Zaman Kuruldu?

Çilek mobilya çağrı merkezi irtibat numarasını aktarmadan evvel genel olarak marka hakkında bilgi vermek mantıklı olacaktır. Çilek mobilya 1995 yılında ilk temellerini aile şirketi olarak attı. Ardından çocukların hayal ettiği farklı mobilya seçeneklerine yer vermesiyle ülke çapında ses getirmeyi başardı. Başta sadece Türkiye genelinde satış yapa marka şimdilerde yurt dışına da hizmet veriyor.

 Bir Türk markası olarak yurt dışında mobilya Türk mobilya sektörünü de temsil etme niteliği de taşıyor. Türkiye içindeki müşterileri çeşitli nedenlerden ötürü çağrı merkezi iletişim bilgilerine ihtiyaç duyuyor. Hemen içeriğimizin devamından irtibat numarasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Çağrı Mobilya Çağrı Merkezi İrtibat

Çilek mobilya çağrı merkezi irtibat numarası +90 224 721 28 66’dır. Markaya, ürünlerine ilişkin aklınıza takılan her türlü sorunun yanıtını arayarak alabilirsiniz. Ayrıca istek, öneri, şikayet ya da taleplerinizi de arayarak müşteri temsilcilerine iletmeniz mümkündür.

Çilek mobilya gibi farklı marka ve mağazaların da çağrı merkezi irtibat numaralarına yine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler için tüm müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine yer vermeye özen gösteriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin