Cimri sitesi faaliyetlerine 2008 senesinde başlamıştır ve o zamandan beri faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye içindeki birçok siteyi bir araya getiren Cimri herkesin kullanmayı sevdiği bir site haline geldi. Günümüzde çok sayıda kişinin son derece ilgi ile kullandığı bir marka haline gelmiştir. 2008 yılından bu yana büyük bir ilgi ile devam eden online siteyi yönetmiştir. 2011 senesinden bu yana birçok kişinin bir numaralı tercihi olmuştur. Kategori olarak büyük bir ürün skalası bulunmaktadır. Birçok kategori için son derece ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Birçok uygun fiyatlı ürün son derece uygun fiyatlı siteler ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Bir ürünün birden çok sitedeki fiyatını bir arada sunan bir sitedir. Cimri, ‘tasarruf ettirir.’ sloganı ile birçok kişinin diline dolanan bir siteye imza atmıştır. Yediden yetmişe herkesin ihtiyacına yönelik ürünleri bulundurmaktadır. Birçok site fiyatını bir arada sunarak, arama kısmına ne yazılırsa bu ürünün en düşük fiyatını ve en yüksek fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Mesela arama kısmına telefon yazdığınızda seçeneklerde en düşük fiyatlar görülecektir.

Cimri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cimri sitesi ile ilgili tüm şikayet, istek, öneri ve sorularınız için Cimri müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Tasarruf ettiren fiyatlar hakkında bilgi almak için ve sitenin işleyişi hakkında bilgi almak için Cimri müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Sorularınızı ve tüm isteklerinizi Cimri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0216 468 12 80

Cimri E-posta Adresi

Cimri ile ilgili tüm soru, istek ve şikayetleriniz için Cimri e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Telefon ile iletişim kurulmadığı zamanlarda e-posta adresine mail atarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

4 YORUMLAR

  1. internet üzerinden ezviz internet kamera siparisi vermek istedim işlem onayı almadan hesabımdan para cekildi bana dönus yapın lutfen

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin