Citibank, 1975 tarihinde bankacılık hizmetlerine başlamıştır. 200 yıldan fazla deneyimi olan bir bankadır. Yaklaşık olarak 200 milyon müşterisi bulunmaktadır. Citibank kurumsal bankacılıktan sonra 1981 tarihi sonrasında şube statüsünde hizmet vermeye başlamıştır. Yani şubeler kurarak hizmetlerini yürütmeye devam etmiştir. Citibank şube olmadan önce Türkiye’deki otoyol projeleri, elektrik santralleri ve barajlar gibi birçok kalkınma projelerinde finansman desteği sağlamıştır. Citibank ticari ve kurumsal birçok işlemin altına imzasını atmıştır. Citibank, hayatına önce kurumsal daha sonra bireysel bankacılık ile devam etmiştir. Bankacılık alanında birçok yeniliği Citibank getirmiştir. Kurumsal ve yatırım faaliyetlerinde ilk olarak uğranması gereken banka Citibank olmuştur. Hesap açma, bireysel kredi, kredi kartı, otomatik ödeme talimatı, hesap kapatma, internet bankacılığı, hesap sorgulama, faiz oranları, konut kredisi ve daha birçok işleminiz için Citibank şubelerine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Bazı işlemler telefon numaralarını arayarak kolayca gerçekleştirilebilir. Telefon bankacılığını kullanmak için Citibank müşterisi olmanız yeterlidir. Ancak müşteri değilseniz bile çoğu konu hakkında bilgi almak için Citibank çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

Citibank E-posta Adresi

Citibank ile ilgili sorularınızı iletmeniz için birçok iletişim yolu bulunmaktadır. Bunlardan biri de e-posta adresidir. Citibank firmasının kurduğu bir e-posta adresi bulunur. Bu e-posta adresine mail atarak tüm sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Telefon numaralarına göre daha az yoğunluk görülen sistemdir. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir bu yüzden atılan mailler ile özenle ilgilenirler.

citibank.muhaberat@hs03.kep.tr

Citibank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Citibank müşterisi olanlar hesap açma, hesap kapatma, kart alma, bireysel kredi, HGS, OGS, vadeli hesap işlemleri, faiz işlemleri, fatura ödemeleri gibi işlemler hakkında bilgi almak için Citibank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Banka müşteri hizmetleri 7/24 faaliyet göstermektedir. Banka içinde yapılabilecek her türlü işlemin çoğunu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kolayca yaptırabilirsiniz.

0212 319 45 00

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Citibank ile ilgili her türlü öneri, soru, istek ve şikayetiniz için Citibank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Müşterilerin her türlü bildirimi banka tarafından özenle incelenir. Yapılması gereken ne olursa banka tarafından yapılır.

0216 524 50 00

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin