Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Connected2.me, 2011 yılında Türkiye’de Türk geliştiriciler tarafından yayımlanmış bir sohbet uygulamasıdır. Connected2.me ilk olarak web ortamında yayınlanmıştır. İlerleyen teknoloji ve akıllı telefonların yaygınlaşması ile Android ve iOS platformlarında uygulama olarak yayınlanmış, internet üzerinden kullanıma kapatılmıştır. Bu yazımızda sizlere Connected2.me müşteri hizmetleri telefon numarası gibi iletişim telefon bilgilerinden bahsedeceğiz.

Connected2.me üzerinde kullanıcılar birbirleriyle anlık olarak sohbet edebilmektedir. Diğer sohbet uygulamalarından ve sitelerinden Connected2.me’yi ayıran en önemli özellik ise özel mesaj gönderdiğiniz kişiye profilinizin bilgileri gitmemesidir. Yani kullanıcılar birbirleriyle anonim olarak konuşabilmektedir.

Yeni insanlarla tanışmak ve anonim olarak özgürce mesajlaşmak isteyenler için harika bir deneyim sunan Connected2.me, kurulduğu ilk yıllarda hızla popülerleşmiş ve halen de popülerliğini kaybetmemiş uygulamalardan birisidir. İnsanlara hem anonim olarak yazabilir hem de anonimlerden mesajlar alabilirsiniz.

Ayrıca uygulamaya yeni getirilen özelliklerle birlikte, artık anonim kullanıcıları anlık olarak arayabilir, karşılıklı olarak ses kaydı gönderebilir, fotoğraf ve video da gönderebilirsiniz. Ayrıca Connected2.me’nin ücretli üyelikleri de açılmıştır. Ücretli üyelikler sayesinde Connected2.me havuzu olarak nitelendirilen ‘Shuffle’ üzerinde profiliniz daha çok görüntülenebilmektedir.

Connected2.me’de ücretli üyelik yani Connected2.me Plus Üye ücreti aylık 39.90 TL’dir. Eğer yanlışlıkla Plus üyelik aldıysanız aşağıda bulunan mail adresinden yardım alabilirsiniz.

Connected2.me kullanıcıları bazı durumlarda yardıma ihtiyaç duymaktadırlar.

Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayımlanmamıştır.

Connected2.me nin 444 lü veya 0850 li bir müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Connected2.me ile iletişim mail adresi ve Connected2.me Yardım Merkezi üzerinden iletişime geçebilir; sorununuzun çözümü hakkında detaylı bir yardım alabilirsiniz.

Connected2.me İletişim Mail Adresi
[email protected]

Connected2.me’nin güncel olarak toplam 6 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Connected2.me, kullanıcı memnuniyetine dayalı politikası ile her geçen gün güncelleme yapmaktadır. Sizlerde tüm teknik destek ve hesabınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları yukarıda bulunan iletişim mail adresinden gönderebilir, çözüm bulabilirsiniz.

Arama Sözcükleri: connected2.me iletişim bilgileri, connected2.me telefon no, connected2.me canlı destek hattı, connected2.me müşteri temsilcisi, connected2.me şikayet hattı, connected2.me çağrı merkezi iletişim telefon, connected2.me mesaj gönder, connected2.me destek hattı

4 YORUMLAR

  1. ben daha önceden kullanıyordum c2 yi ama uzun zamandır kullanmıyorum abonelıgımi unutmuşum 2kere 87 tl kesmiş kullanmadığım halde yardımcı olurmusunuz paramın iadesini istiyorum

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin