Günümüzde D-Smart firmasını duymayan yoktur hatta birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Peki bu firma ile ilgili aklımızda soru işaretleri olduğu zaman veyahut bir işlem yapmamız gerektiği zaman, hangi D-Smart çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim adreslerinden ulaşabiliriz. Tüm bunlar ve diğer merak ettiklerinizi bu makalemizde cevaplandıracağız. Dilerseniz öncelikle D-Smart firmasının tanıtımı ile başlayalım.

D-Smart

D-Smart firması 2007 yılında faaliyete göstermeye başlamıştır ve 2018 yılına geldiğimiz vakitte Demirören Holding bünyesine katılmış olup Türkiye’de öncülük yapan dijital yayın sağlayıcısı ve internet sağlayıcı firma haline gelmiştir. Diğer firmalardan farklı olarak internet faturanızı ve televizyon hizmeti faturanızı tek bir fatura ile sizlere sunan firma, her geçen gün teknolojiyi yakından takip ederek içeriklerini ve sağladığı servisleri güncellemekte ve geliştirmektedir.

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

D-Smart müşteri hizmetleri telefon numarası, D-Smart çağrı merkezi telefon numarası, D-Smart iletişim numarası günümüzde birçok kişi tarafında merak edilmektedir. Birçok kez kullanım sağlarken gerek tarifemiz, gerekse faturamız dahil olmak üzere birçok konuda sorun yaşayabilir veyahut merak ettiklerimizi sorma ihtiyacı duyabiliriz. İşte bu gibi durumlarda en önemli şey çağrı merkezleri ve telefon numarası bilgileridir. Bu gibi durumlarda D-Smart çağrı merkezini arayarak gerekli desteği alabilmemiz ve eğer ki bir sorun yaşıyorsak gerekli operasyonların başlamasını talep edebiliriz. Peki D-Smart müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nelerdir? Dilerseniz buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilir dilerseniz de 0850 266 0 266 numaralı D-Smart çağrı merkezi telefon numarasını arayarak D-Smart müşteri temsilcisine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca D-Smart üzerinden telefon hizmeti alıyor iseniz 0850 266 29 80 numaralı telefon numarası üzerinden D-Smart çağrı merkezini ücretsiz arayarak D-Smart müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer şebekeler üzerinden bu numaranın aranması halinde mevcut hizmet aldıkları sağlayıcı tarafından ücretlendirilecek olup şebekeye doğru arama ücreti olarak belirlenen miktardan yüksek olmayacaktır.

D-Smart Hızlı Başvuru Hattı

D-Smart kullanıcı değilseniz eğer hızlıca başvurmak istiyorsanız tamda yapmanız gereken tüm her şey bu makalede yer almaktadır. Günümüzde çok fazla kişi tarafından tercih edilen D-Smart aynı zamanda her geçen gün çok fazla başvuru almaktadır. D-Smart bunun için müşterilerine hızlıca başvuru yapacakları bir sistem kurmuştur. D-Smart’ın kurmuş olduğu D-Smart hızlı başvuru hattı 0850 266 00 00 numaralı telefon numarasıdır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

D-Smart müşteri hizmetlerine günde birçok kişi bağlanmak istemektedir. Bu süreçte sıkılmanızı önlemek ve sıranızı ilerletmek için D-Smart müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem için öncelikli olarak “0850 266 0 266” numaralı telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Bunun hemen akabinde ana menüden “1.2 ve 0” numaralı rakamları tuşlamalısınız. Evet işte bu kadar kolay.

D-Smart Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Elbette bütün herkes firmadan memnun kalacak ve ömür boyu kullanacak diye hiçbir kural, kaide yoktur. Bazen memnuniyetsizlikte bazen daha uygun ve avantajlı tekliflerinden bazen ise ihtiyaçlardan dolayı insanlar D-Smart üyelik iptalini yapmak istemektedirler. D-Smart üyelik iptali yapmanız için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca konu hakkında D-Smart telefon numarasını, D-Smart çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  •  1. seçenek size en yakın D-Smart şubesine gitmektir.
  • 2. seçenek D-Smart çağrı merkezi telefon numarasını aramaktır.
  • 3. seçenek E-Devlet üzerinden D-Smart üyelik iptalini gerçekleştirmektir.

 D-Smart Hata 8 Kodu

Birçok kişi tarafından belki de en az bir kere alınmış olan bu kod aslında nedir tam olarak bilinmemektedir. Bu kodun sebebini öğrenmek için D-Smart çağrı merkezi telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Bizim aldığımız bilgiler doğrultusunda yanıt verecek olursak eğer ödememiş olduğunuz bir faturadan kaynaklı olduğu söylenmekte olup faturanızı ödediğinizde sorunun düzeleceği bilgisi verilmektedir.

D-Smart Çalışma Saatleri

D-Smart çalışma saatleri diğer tüm firmalar gibi belirli mesai saatleri içinde yer almaktadır sabah 09:00 saatinde başlayan mesai akşam 17:00 saatinde bitmektedir.

D-Smart Sosyal Medya Adresleri

D-Smart sosyal medya hesaplarını takip ederek duyurulara ve kariyer düşünceniz var ise iş ilanlarına en önce siz göz atabilirsiniz. İşte sizler için derlemiş olduğumuz D-Smart sosyal medya adresleri;

D-Smart Şikayet

Evet son olarak en önemli konulardan birisi de bu. Birçok kişi D-Smart tarafından almış olduğu hizmetten veyahut D-Smart müşteri hizmetleri müşteri temsilcisinden şikayetçi olabilmektedir. Bu gibi durumlarda direkt olarak aşağıdaki yer alan D-Smart şikayet telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Bununla da kalmayıp aşağıdaki yer alan yorumlar kısmından yorum yaparak sesinizi ve yazınızı daha geniş kitlelere duyurarak çözüm arayabilirsiniz.

D-Smart Şikayet Telefonu: 0850 266 0 266


 Makalemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sayfamızda yer alan Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenmek ve hakkında bilgi almak lütfen için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca yorum yaparak destek verirseniz çok seviniriz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin