Decathlon markası, Türkiye’nin en büyük spor mağazasıdır. Merkez olarak Fransa’da kurulmuştur. 1976 tarihinden beri kusursuz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Büyük mağazalar zinciri denecek kadar gelişmiştir. Genel ürün yelpazesi olarak seçtiği ürün konsepti spor malzemesidir. Temel amaç olarak spor malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Birçok markanın spor malzemelerini ve ekipmanlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Decathlon, 2010 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermektedir. Decathlon her gün kendini daha da yenileyerek, ürünlerini her geçen gün daha fazla çeşitlendirmiştir. Yürüyüş, bisiklet, koşu, paten, kamp, kaykay, yoga, fitness, binicilik, tenis, okçuluk, tırmanış, dövüş, pilates gibi sporların besinlerini kolayca bulabilirsiniz. Tüm problemlerinizde arayacağınız bir Decathlon müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Türkiye’de birçok yerde mağazası bulunmaktadır.

 

Decathlon soru, istek, şikayet ve önerileriniz için oluşturulmuş bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Her türlü sorunuzu ve ürünlerle ilgili her türlü problemlerinizi Decathlon müşteri hizmetleri numarasını arayarak kolayca iletebilirsiniz. Hafta içi 08:30 ve 20:00 saatleri arasında, hafta sonu ise 10:00 ve 20:00 saatleri arasında kolayca ulaşabileceğiniz müşteri temsilcisi ağı bulunmaktadır. Ürünleri son derece kaliteli ve uygundur. Diğer tüm sorularınız için Decathlon çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Neredeyse tüm spor alanlarında kullanılan malzeme ve aksesuarları kolayca temin edebileceğiniz bir mağaza olduğu için spor sevenler tarafından yoğun ilgi gören bir mağazadır. Satılan ürünler son derece kaliteli ve uygun fiyatlı olduğu için talep bir o kadar fazladır. Müşterilerin istek ve arzularına göre ürün çeşitlilikleri bulunur.

 

Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 532 33 22

 

Arama Terimleri; Decathlon müşteri temsilcisi, Decathlon iletişim telefon numarası, Decathlon çağrı merkezi iletişim hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin