DemirDöküm müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim bilgileri nelerdir, telefon numarasına nasıl ulaşılır? DemirDöküm markası ısıtma, su arıtım ve iklimlendirme kategorilerinde hizmet sunmaktadır. Bu hizmetleri sunmaya bundan yıllar önce 1954 yılında İstanbul’da başlayan bu firma kısa sürede yaptığı ilkler ile birlikte adını duyurmuş ve dünya çapında kaliteli bir marka haline gelmiştir.

DemirDöküm

DemirDöküm firması kuruluş yılından günümüze  Türk sanayi sektörünün gelişimine muazzam katkılar sağlamış, birçok yeniliğe imza atmış ve her geçen gün müşteri kitlesine yüksek teknoloji ürünü hizmetler sağlamıştır. Özellikle ısıtma konusunda Türk kitlesine cihazlar ve sistemleri ile örnek olmuştur. Türkiye’de ilklerin öncüsü olan bu marka ilk “döküm radyatör, kazan, soba,, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi” üretimini gerçekleştirmiştir. Bu üretimleri ile birlikte firma ülke çapında ısı konforu sağlayıcısı olarak tanınmıştır.

Bu firma müşterilerine mühendislik  ve yaygın bayileri  ile hem satış hem de evinize anahtar teslim hizmetler sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda, el üstünde tutan bu firma yaygınlaşmış servis ağı ile birlikte müşterilerine muazzam kalite sağlayarak ürünlerinin her daim arkasında durmaktadır. Satış sonrası teslimat ve sorunlar içinde bu servis ağları muazzamm derecede önem arz etmektedir. Günümüzde bu firma bu kadar yoğun servis ağı, satış noktası bayileri ve yetkili satıcıları ile  Türkiye’de ısıtma konusunda lider firmadır. 2007 yılında bu firma Türkiye’nin lideri olması ile göze çarpmış ve dünya ısıtma sektörü öncülerinden lider firma olan Vaillant Group ailesine katılmıştır. Tabi ki firma bu muazzam  birleşimin de sinerjisinin etkisi ile iç pazarda lider durumda ve ihracat konusunda da önemli kayda değer atılımlar gerçekleştirmektedir.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İlk ihracatını daha 1968 yılında Ürdün’e gerçekleştirerek ihracat hikayesine başlayan bu firma, günümüzde geniş ürün portfolyosu ile 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu kadar başarıya sahip olan bu firma müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kuşkusuz istemektedir. Bu kapsamda kalitesini göstermek adına hem ürünleri, hem tesisleri hem de yerel ve uluslararası kalite uygunluk belgelerine sahiplik etmektedir. Türkiye Bozüyük tesisleri ise Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip ISO 9000 kalite belgesini almıştır.

DemirDöküm firması siz değerli kullanıcılarına çağrı merkezleri ve web sayfası üzerinden gerçekleştirmektedir. Çağrı merkezi telefon numarası 0850 222 1 833 şeklinde olup 7/24 sizlere destek vermektedir. Bunun yanı sıra web sayfası üzerinden bildirim yapmak istiyorsanız eğer lütfen buraya tıklayınız.

DemirDöküm Şikayet

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarından olan DemirDöküm firması ile ilgili her türlü sorununuzu web sayfası üzerinden ve aşağıda yer alan yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Web sitesinden bildirmek için buraya tıklayınız, ayrıca kolayca yorumlardan bildirmek için hemen aşağıda yer alan kısma yorum yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmaların bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 1 833

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin