Ülker Türkiye’de en çok sevilen çikolata markasıdır. Kurucusu Sabri Ülker’dir. Ülker markasının dünyasında üretmiş olduğu bir çok çikolata ürünü ve bulunmaktadır. 1944 yılından bu yana Ülker markası bir çok çikolatasını piyasaya sunmuştur. Pötibör markası hala en sevilen ürünüdür. Ülker markası sadece Türkiye‘de değil bir çok ülkede en sevilen marka haline gelmiştir. Dido Ülker’in en sevilen ürünlerinden biridir. Dido ve Dido kare ürünleri bir zamana damgasını vurmuş ürünlerden biridir. Çikolata seven bir çok müşteri Dido için sıraya girmiştir. Çikolata, gofret, krema gibi lezzet veren malzemeler ile muhteşem bir ürün ortaya çıkmıştır. Ülker’in en iyi ve en sevilen ürünlerindendir. Çok ama çok çikolatalı ürünü ile dikkat çeken ve binlerce kişinin favorisi olan bu ürün herkesin damak zevkine hitap etmektedir.
Ülker Dido, bir zamanlara damga vuran reklamları ile akıllara kazınmıştır. Dido isteyen kişiler ‘dodidodidodi’ diye haykırır olmuştu. Akıllara kazınan ve eğlence dolu olan bu reklamlar sayesinde uzunca bir süre Dido markası akıllarda kalmıştı ve başarılı bir sonuç elde etmişti.

Dido Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ülker, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek için bir çok personel çalıştırmaktadır. Müşteri temsilcileri her zaman titizlik içinde çalışır ve arayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli çalışmaları yaparlar. Dido hakkında sormak istediğiniz her soru için ve iletmek istediğiniz her bilgi için müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Müşteri personelleri mesai saatleri içinde her zaman gelen soruları cevaplar ve her sorunu çözmekle yükümlüdür. Dido ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Dido müşteri hizmetleri iletişim telefon hattını arayarak iletmek istediklerinizi kolayca iletebilirsiniz.

0212 567 15 67

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin