Digiturk Türkiye’de yayın yapan 1999 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulmuş dijital yayın platformlarından biridir. Çukurova Holding sahibi tarafından kurulmuş Digiturk Eutelsat ile Türksat uyduları aracılığıyla yayın yapmaktadır. Türkiye’de HD ve 4K kalitesi ile yayın yapmaktadır. Digiturk’un toplamda 200’ün üzerinde kanallı ile hizmet vermektedir. Türkiye için futbol maçlarını Süper Lig adı altında yayınlarını kullanma hakkına kullanmaktadırlar. Müşterilerinin izlemek istedikleri her hafta oynanan maçları ve derbileri yayınlamaktadır. Digiturk Çukurova Holding’e ait hisselerini 2013 yılında TMSF’ye devretmiştir. Daha sonra Digiturk 2016 yılında beIN Media Group tarafından hizmete devam etmektedirler. Dünya genelinde bulunan spor, film ve belgesel kanallarını izleyebilme imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerine sadece Türkiye içinde yayın yapmamaktadır. Ayrıca Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan ülkelerinde de yayın faaliyetlerine devam etmektedir. Uluslararası alanda bulunan UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, İngiltere Premier Ligi ve İtalyan Serie A başta olmak üzere birçok lige ait maçlar için yayın yapmaktadırlar. Futbol maçlarının yanı sıra tenis turnuvaları, basketbol ve voleybol gibi birçok spora ait müsabakaların yayınları Digiturk tarafından izlemek isteyen müşterilerine yayın sağlamaktadır.  BeIN Media Group’a ait Digiturk uygun fiyatlı paketleri ile birçok filmi bünyesinde bulundurmaktadır.Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek paketlerine ait sorunlar için Digiturk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Digiturk çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Digiturk’e ait kanallar ile ilgili yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi almak, başvuru yapmak ve paketler ile ilgili sormak istediğiniz sorular için kullanabilirsiniz.

Digiturk müşteri iletişim telefon numarası: 0212 473 73 73

Arama terimleri: Digiturk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Digiturk çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin