Divanev Mobilya telefon numarası kaçtır? Divanev müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır, Divanev çağrı merkezi var mıdır? Divanev mobilya sahibi kimdir? Divanev mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm bu soruların cevaplarını bulmak için sizler için derlemiş olduğumuz bu makalemizi okuyabilir, makalemiz hakkında yer alan bütün düşüncelerinizi ve merak ettikleriniz en altta yer alan yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Divanev Mobilya

Divanev mobilya 50 den fazla ülkede aktif faaliyet gösteren Yataş grubun yeni markasıdır. Türkiye de sektörünün lideri olan Yataş Divanev Mobilya ile birlikte adeta mobilya sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Ünü ve kalitesi ile müşterilerini mest eden Yataş Grubun 45 yıllı aşkın deneyimlerine ve köklü kurum kültürüne dayalı tasarımlarının yansıması ile ortaya çıkan Divanev mobilya şuana kadar müşterilerini olumlu etkilemiş olup kısa sürede hızlıca bir büyüme grafiği çizmiştir.

Divanev Mobilya Telefon numarası

Yataş gibi köklü bir firmanın yeni iştiraki olan Divanev kuşkusuz müşterilerinin görüşlerine ve sorunlarına üst düzeyde önem vermektedir. Divanev mobilya telefon numarası aracılığı ile çağrı merkezi hizmeti sunarak her daim müşterilerinin yanında olmaktadır. Gerek montaj gerekse farklı sorular için farklı yerlerde arama duymadan tek bir arama ile sorularınıza cevap bulabilmek için Divanev mobilya müşteri hizmetlerini aramanız mümkündür. Divanev telefon numarası 0 850 850 0 987 numaralı telefon numarasıdır. Bu numara üzerinden arama yaparak Divanev çağrı merkezine bağlanabilir ve Divanev müşteri hizmetleriyle konuşabilirsiniz.

Divanev Yataşın Mı?

En çok merak edilen sorulardan birisi de Divanev markasının kimin olduğu sorusuydu. Divanev Yataş’a bağlıdır. Yataş bünyesinde yılların kalitesini ortaya koymak adına çıkarılmış bir markadır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin