Doğtaş çağrı merkezi telefon numarası nedir? Doğtaş, Türkiye’de hizmet veren önemli mobilya firmalarından biridir. Kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine yüksek kalitede ürün ve hizmet sunan Doğtaş Mobilya, ilk olarak 1972’de Ali Doğan tarafından kurulmuş ve o günden bu yana başarılı bir şekilde sektörde hizmet vermiştir. Doğtaş Mobilya, yaşadığınız herhangi bir müşteri hizmetleri problemine hızlı bir şekilde yanıt vermekte ve oluşabilecek sorunlarla ilgili sizleri hızlı bir şekilde bilgilendirmektedir. Birazdan sizlerle paylaşacağımız müşteri hizmetleri numarasını kullanarak başarılı bir şekilde firma ile iletişime geçebilir ve oluşan soruna karşılık hızlı bir şekilde firmadan destek alabilirsiniz. 

Doğtaş Mobilya Ne Satıyor?

Doğtaş Mobilya, ev ve ofis ihtiyaçları, çeşitli mobilyalar, oturma grupları, koltuk, sandalye ve çalışma masası gibi ürünler üretmektedir. 1972 yılından bu yana yüzlerce çeşit ürün ve milyonlarca adet satış ile bugünlere kadar gelmiş ve tercih edilir bir firma haline gelmiştir.

Doğtaş Mobilya Çağrı Merkezi Sistemi

Doğtaş Mobilya, başarılı bir çağrı merkezi sistemi ağına sahiptir. Sistemin sahip olduğu özellikler şu şekildedir. ‘’ Ürün sorunları, teslimat sorunları, firma ile ilgili sorunlar, gecikmeler, fabrikamız hakkında, öneri ve tavsiyeleriniz, şikayetleriniz’’ şeklinde kategorize edilmiştir. Doğtaş Mobilya, 7/24 erişim sağlanabilir olması nedeniyle bir numaralı çağrı merkezi ağı ve sistemine sahiptir. Şimdi sizlere firma ile irtibat kurabileceğiniz çağrı merkezi numaralarını paylaşacağım.

Doğtaş Mobilya Çağrı Merkezi Numaraları: 0850 800 34 87, 444 34 87

Doğtaş Mobilya E-posta adresleri: dogtaskelebek@dogtaskelebek.com

Doğtaş Mobilya Adres: İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:107 (E5 Karayolları durağı Petrol Ofisi yanı) Küçükyalı / Maltepe / İstanbul – Türkiye

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin