Dolce&Gabbana giyim alanında ürünleri ile hizmet veren markadır. Dolce&Gabbana 1985 yılında Domenico Dolce ve Stefano Gabbana sayesinde faaliyetlerine başlayarak Dolce&Gabbana adı altında ürünleri ile hizmet vermişlerdir. Müşterilerine giyim sektöründe kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Dolce&Gabbana mağazalarında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. İtalya’da başladığı hizmetlerine devam ederek dünya genelinde hizmet veren bir marka olmayı başarmışlardır. Dolce&Gabbana mağazalarında kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünler ile hizmet vermektedir. Dolce&Gabbana ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Dolce&Gabbana mağazalarında ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Dolce&Gabbana mağazalarında aksesuar alanında çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslarası alanda birçok farklı ürünü ile hizmet veren Dolce&Gabbana müşterilerine güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Dolce&Gabbana mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye’de mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunan Dolce&Gabbana birçok farklı mağazanın internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Dolce&Gabbana mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Ürünleri ile kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Dolce&Gabbana müşterilerinin tüm problemleri için çağrı merkezi sayesinde problemlerinizi danışma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için alışveriş merkezine bağlı olarak Dolce&Gabbana müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Dolce&Gabbana çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabillirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Dolce&Gabbana müşteri iletişim telefon numarası: 0212 335 67 85

Arama terimleri: Dolce&Gabbana müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Dolce&Gabbana çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin