Domino’s çağrı merkezine nasıl ulaşılır? 1960 senesinde Thomas Monaghan tarafından kurulan Domino’s Pizza 2014 verilerine göre 60’tan fazla ülkede 10.000’i aşkın şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolarlık kar yapan pizza firması Amerika’nın en büyük ikinci zincir firmasıydı. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük eve sipariş yapan pizza şirketidir.

Dominos

Domino’s Pizza Türkiye ilk şubesi Aslan Saranga önderliğinde 1996 yılında İstanbul, Ulus’ta açılmıştır. Türkiye’deki faaliyetlerini 24 yıldır sürdüren zincir pizza firması, İstanbul, Ankara ve diğer büyük şehirler başta olmak üzere 69 ile yayılmış 538 şube ile lider konumuna gelmiştir. Kısa süreçte iyi bir ivme yakalayan firma 2013 yılında 370 şube olan sayısını 2019 yılında 538 sayısına çıkartmıştır. Domino’s müşterilerine hem web sitesi hem de mobil aplikasyonu üzerinden ayrıca Glovo gibi platformlar üzerinden hizmet vermektedir. Domino’s Pizzayı rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise sadakat programı olan “Ye-Kazan” kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde verdiğiniz her sipariş için puan kazanabilir ve siparişleriniz esnasında kullanabilirsiniz. Müşterilerine online ödeme imkanı sağlayan Domino’s Pizza sipariş iptallerinde müşteri hizmetlerini arayarak paranızı 1 iş günü içerisinde iade etme imkanı sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra siparişlerinizde hediye dilimler kazanabilir dilerseniz biriktirir ve toplu alır, dilerseniz pizzanıza ek gelmesini sağlayabilirsiniz.

Dominos İle Güvenle, Sağlıkla, Afiyetle

Domino’s Pizza hijyene verdiği önemi göstermek adına siz değerli müşterilerine “şeffaf mutfak” adı altında kendi web sayfasında 12:00-19:00 saatleri arasında mutfağını canlı yayınla izleme imkanı tanıyor. Şubelerinde görevli ekip arkadaşlarına özel temizlik ve hijyen kitleri kullandıran Domino’s Pizza her 15 dakikada en az 1 defa ellerini yıkıyor. Aynı zamanda tüm şubeleri, DPI tarafınca sertifikalı uzman denetçiler ile denetleniyor. ISO22000 gıda güvenliği sertifikası bulunan Domino’s Pizza ürünlerini kendi laboratuvarlarınca denetliyor ve 20 ayrı testten geçiriyor. Ürünlerde kullanılan bütün malzemeler dezenfekte bir şekilde olup sağlıklı yöntemlerle şubelere teslim ediliyor. 245 derece sıcaklığa sahip özel fırınlarda bütün siparişleriniz el değmeden paketlenip etiketleniyor. Korona dolayısıyla müşterilerine temassız teslimat imkanı da sağlayan Domino’s Pizza dilediğiniz adrese, dilediğiniz yere siparişiniz ile temas kurmadan teslim ediyor ve online ödeme yapmanızı sağlayarak tüm süreci temassız sağlamanızı sağlıyor.

Dominos Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Müşterilerini sonuna kadar düşünen ve yardımcı olmaya çalışan Domino’s Pizza müşterileri ile olan ilişkilerine önem gösteriyor. Siz değerli müşterileri için alerjen listesini dahi web sayfasında yayımlayan Domino’s Pizza ile iletişime geçmek için; müşteri hizmetleri numarası, şikayet-öneri numarası, fax, e posta ve sipariş hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Domino’s Pizza müşteri hizmetleri numarası 444 33 22, şikayet-öneri numarası 0 850 755 33 22, e posta adresi  info@dominospizza.com.tr , sipariş hattı 444 33 20 şeklindedir.

Dominos Şikayet

Domino’s müşterileri için hizmet vermek ve sorunlarını dinlemek konusunda ileri düzeyde hizmet vermektedir. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşadığınızda veyahut şikayetiniz olma durumunda, şikayeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve durumu belirterek kesin çözümlü destek alabilirsiniz.

7Dominos Şikayet ve Öneri Telefon Numarası – 0 850 755 33 22

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin