Milyonların tercih ettiği bir numaralı dil öğrenme uygulaması Duolingo tamamen ücretsiz ve öğretmeye yönelik bir yabancı dil geliştirme uygulaması olmasıyla dikkat çekiyor. Kolay anlaşılır ara yüzü ve bedava dil kurslarıyla Duolingo yabancı dil öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulama. Duolingo masaüstü versiyonu da destekliyor. Duolingo kurucusu Luis von Ahn, Duolingo uygulamasını nasıl geliştirdiğini anlattığı bir röportajda eğitim sisteminin veriye dayandığını ifade ediyor. Peki Duolingo müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Duolingo iletişim numarası ne?

Duolingo İletişim Numarası

Duolingo tamamen ücretsiz olan versiyonunda belirli saat aralıklarına göre kullanıcıya 5 can sunuyor. Kurslar sırasında yaptığınız her yanlış cevapta bir canınızı kaybediyorsunuz. Bu şekilde oyunlaştırılmış programın masaüstü versiyonunda ise bu özellik mevcut değil. Ücretli versiyonda mobil uygulamada da can sistemi kalkıyor. Ayrıca lig uygulaması ile streak yaptığınız günler sayılarak ödüllendiriliyor ve başka insanlarla iletişime geçebileceğiniz bir üst lige geçiyorsunuz. Ölçme ve değerlendirme bakımından oldukça başırılı bu uygulama aynı zamanda zayıf olduğunuz konu ve gramerleri tespit ederek size özel bir eğitim sunuyor. Eğlenceli dil öğrenme uygulaması duolingo dünya üzerinde pek çok dili destekliyor. 17 dil öğrenme imkanı sunan uygulama en çok İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Duolingo İletişim Hattı

Duolingo talep ve şikayetlerinize üst düzey önem veriyor. 2011 yılında kurulan uygulama bünyesinde 40 kişi çalışıyor. CNN gibi uluslararası kuruluşlar tarafından da tercih edilen uygulama eğitim alanında yeni atılımlar yapma konusunda projeler yürütüyor. Duolingo ile iletişime geçmek için uygulama internet sitesindeki hakkımızda bölümünden bize ulaşın sekmesini tıklayabilirsiniz. Yardım merkezi her daim sorunlarınızı çözmek için hazır.

Duolingo Uygulaması Şikayet Hattı

İş ortaklıkları için  partnerships@duolingo.com mail adresine e posta gönderebilirsiniz. Duolingo müşteri desteği adresi: 5533 Walnut St Ste 3 Pittsburgh, Pennsylvania, 15232-2376, USA merkezinde konumlanan Duolingo tek şikayet ve destek hattı olarak internet sitesindeki iletişim merkezini sunuyor. Firma iletişim numarası bulundurmuyor ancak 7/24 teknik destek ve üyelik iptali işlemleri konusunda hızlı çalışıyor. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin