E-tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren firmadır. İlk olarak 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra giyim sektörününde birçok farklı markadan ürünü ile hizmet vermiştir. E-tesettür müşterilerine internet sitesi üzerinden sipariş verme imkanı sağlayarak hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, elbise, etek, ferace, kaban, abiye, eşofman ve montları bulunmaktadır. Giyim sektörüne ek olarak faklı marka ve fiyattan eşarp ve şal gibi ürünlerini satış sunmuştur. E-tesettür internet sitesinde sırt ve kol çantası gibi farklı modelleri bulunan ürünlerini pyasaya sürmüştür. Ayrıca beden bulmakta zorlanan müşterilerine büyük beden alanında bulunan etek, pantolon, abiye, elbise ve mont gibi farklı model, renk ve bedenden ürünleri ile hizmet vermektedir. Uluslararası alanda hizmet veren E-tesettür Türkiye genelinde bulunan müşterilerinin yanı sıra yurt dışında bulunan müşterilerine de sipariş verme imkanı sunmaktadır. E-tesettür Armine, Pierre Cardin, Aker, Loreen, Modagül ve Seçil gibi markalara ait giyim sektöründe bulunan ürünlerini piyasaya sürmüştür. E-tesettür farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanı da sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan E-tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla birçok farklı markadan ürünlerini satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular hakkında yetkililere danışabilirsiniz.

E-tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 200 92 00

Arama terimleri: E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin