Eminevim 1991 yılında otomotiv sektörü olarak piyasaya girmiştir. Herkesin otomobil sahibi olabilmesi için büyük bir sistem oluşturmuş ve bu sistemler sayesinde herkesin kolayca araç sahibi olması hedeflenmiştir. 2005 yılına kadar birçok başarıya yol açmıştır. Birçok kişi bu sistemler sayesinde araç sahibi olmuştur. 2005 yılında araç sektöründe işleri büyütüp yanına bir de konut sistemi getirilmiştir. Eminevim hem otomotiv hem de konut sektöründe herkesi mal sahibi yapmaya uğraşmıştır. 2013 yılında Eminevim tüm dünyaca ünlü olan bir firma haline gelmiştir. Firma herkes tarafından bilinen bir isim haline geldi. 90 şubesi bulunan firma, milyonlarca konutu ev sahipleriyle buluşturmuştur. Yüzlerce ödül ve binlerce takdir toplamıştır. Her zaman en iyiye doğru yol almıştır. Birçok projesi birçok hanesi bulunmaktadır. Kurulduğu tarihten beri büyük bir gelişim göstermiştir.

Eminevim İletişim Kanalları

Eminevim firması ile ilgili tüm problemler ve sorular için birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. Eminevim firmasının ulaşım kanalları için çağrı merkezi numarası ve e-posta adresi bulunmaktadır. İki türlü yol bulunmaktadır. Eminevim sorularınız, başvurularınız ve ayrıca ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilmeniz için size en uygun iletişim kanalını seçerek irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcileri mesai saatleri içinde aranıldığında her müşteri ile özenle ilgilenmektedir.

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eminevim firması ile ilgili her türlü şikayet, öneri, istek ve sorularınız için Eminevim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Müşterilerin bildirimleri son derece önemlidir. Çağrı merkezi çalışanları son derece uyumlu ve bilgili biçimde hizmet vermektedirler. Müşterilerin hizmet alması için en iyi şekilde ilgilenilmektedir. Ev sahibi olmak için yapılması gerekenler, konut sahibi olmak isteyenler, gerekli belgeler ve daha birçok konuda bilgi sahibi olmak için Eminevim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

444 36 46

Eminevim E-posta Adresi

Eminevim müşteri potansiyelinin çok yüksek olduğu bir firmadır. Aynı zamanda Eminevim firması telefon trafiği yoğunluğu olan bir firmadır. Telefon trafiği olduğu zaman müşterilerin mail atması için e-posta adresleri bulunmaktadır. Tüm müşterilerin soruları ve problemleri için e-posta adreslerine mail atmanız yeterlidir.

musterimemnuniyeti@eminevim.com.tr

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin