English Home Türkiye’de ev tekstili sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak ev tekstili alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. English Home mağazası birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermiştir. English Home ürünlerini mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. Ürünleri arasında nevresim takımı, yatak örtüsü, battaniye, baharatlık, yemek takımı ve masa örtüleri bulunmaktadır. Ayrıca English Home mağazası giyim alanında pijama ve çorap gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. English Home mağazası sabun ve el kremi gibi ürünlerini satışa sunmuştur. English Home mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren English Home internet sitesi üzerinden üye olmadan alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. English Home mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. English Home mağazaları ve internet sitesi sayesinde birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. English Home farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan English Home müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için English Home müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

English Home çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

English Home müşteri iletişim telefon numarası: 0850 724 03 46

Arama terimleri: English Home müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, English Home çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin