Enpara, 2012 senesinde hizmet vermeye başlayan bir dijital bankacılık platformudur. QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen Enpara’nın hiçbir ilde herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Ayrıca ATM’si de bulunmayan Enpara kartını bir tek QNB Finansbank ATM’lerinden kullanabilirsiniz. Bu bankanın ATM’sinden para çekme/yatırma ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça basit bir kullanımı olan Enpara  aynı zamanda Türkiye’nin ilk şubesiz banka olma özelliğini taşımaktadır. Enpara’lı olduğunuz takdirde aynı zamanda EFT ve havale gibi işlemler için herhangi bir ücret ödemeniz talep edilmeyecektir! Bankanın müşterilerine sağladığı ayrıcalıklar saymakla bitmiyor! Enpara uygulamasının kredi kartında ise yıllık aidat ücreti alınmamaktadır. 3 Bin TL’ye kadar harcanılan kredi kartı ödemelerine faiz almayan Enpara aboneleri ise her geçen gün artmaktadır. Eğer siz de Enpara’lı olmak istiyorsanız Enpara müşteri hizmetlerini arayarak ya da bankanın resmi internet sitesine girerek form doldurup kart talebinde bulunabilir ve siz de Enpara’lı olabilirsiniz.

Enpara çağrı merkezini arayarak aynı zamanda bankanın müşterileri için düzenlediği kampanyalar hakkında daha çok detay alabilirsiniz. Ayrıca kartınızın çalınması, kaybolması gibi durumlarda Enpara iletişim numarasını arayarak bankadan yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Enpara üzerinden yaptığınız işlemlerde bir sorun yaşıyorsanız Enpara yetkililerini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Enpara müşteri temsilcileri, bankanın müşterilerine yardımcı olmak ve sorunlarına çözüm bulabilmek için çalışmaktadır.

Enpara Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 3663

Enpara İletişim Formu

Arama Terimleri: Enpara irtibat telefonu, Enpara canlı destek, Enpara telefon numarası, Enpara çağrı merkezi, Enpara müşteri hizmetleri, Enpara müşteri temsilcisi, Enpara şikayet hattı, Enpara iletişim numarası,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin