Enza Home çağrı merkezi numarası nedir? Türkiye’de ev ve mobilya sektöründe hizmet veren köklü bir firma olan Enza Home, kurulduğu ilk günden beri müşterilerine yüksek kaliteli satış hizmeti ve ürün sağlamaktadır. Enza Home firmasının ürettiği ve satışını yaptığı ürünler, tüm Türkiye’de sağlamlığı ile adından söz ettirmektedir. Sizlerde Enza Home firmasından ürün aldıysanız ve bu ürünlerle alakalı bir takım sorunlar yaşıyorsanız, bu durumda Enza Home, resmi çağrı merkezi numaralarını arayabilir ve bu numaralar üzerinden basit bir şekilde firmadan resmi destek alabilirsiniz.

Enza Home, ‘’ Mobilya, ev tekstili, aydınlatma, bahçe ekipmanları, ev ve ofis ürünleri’’ gibi ürünler satmaktadır. Bu ürünlerin büyük bir kısmının resmi üreticisi de yine Enza Home firmasıdır. Bu yazıyı resmi destek alma amacıyla okuyorsanız, hemen aşağıda sizler için vermiş olduğumuz çağrı merkezi numaralarını arayabilir ve bu numaralar üzerinden firma ile ilgili çok rahat destek alabilirsiniz. Firma çağrı merkezi hizmetlerini şu şekilde kategorize etmiş ; ‘’ Müşteri ile ilgili sorunlar, teslimat ile alakalı sorunlar, ürün sorunları, firma ve genel müdürlük problemleri, diğer sorun ve öneriler’’ 

Firmadan destek almak istiyorsanız, sadece bu konularda size yardımcı olabileceklerini bilmenizi isterim. Eğer daha detaylı ve ayrıntılı destek almak isterseniz, bu durumda daha farklı adreslere yönelmeniz gerekebilir. Enza Home, müşterilerine son derece kibar ve iyimser bir şekilde yaklaşmaktadır. Temel maksat, her zaman sorun çözme üzerinedir. Şimdi sizlerle firmanın müşteri hizmetleri numaralarını paylaşacağız. Bu numaralar aracılığı ile firmadan kesintisiz destek alabilir ve her anlamda sorun yaşamadan aldığınız desteği sürdürebilirsiniz.

Yataş A.Ş. – İstanbul Genel Müdürlük

Yalı Mah. Kadir Sok. No:14/1 Kartal / İstanbul

0850 850 0 987

0 (216) 309 54 10

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin