Türkiye’nin önde gelen su markalarından Erikli çağrı merkezi en çok aranan numaralar arasında. TSE standartlarına uygunluk sertifikasına sahip öncü su markası Erikli kaliteli ve berrak içme suyunu tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Ayrıca sağlıklı pet ürün analiz raporunu tüketicileriyle herkese açık bir biçimde paylaşan firma her geçen gün bünyesine yeni müşteriler katmaya devam ediyor. Milyonlarca ailenin güvenini ve beğenisini kazanmış su markası dünyanın ileri gelen su markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Peki Erikli müşteri iletişim hattına nasıl ulaşabilirsiniz? Erikli şikayet hattı telefon numarası kaç?

Erikli

Erikli gururla müşteri memnuniyeti şampiyonu olduğunu belirtiyor. En tecrübeli müşteri hizmetleri kadrosu barındırma unvanına sahip firma 0.33 litreden on dokuz litre’ye kadar ürün seçenekleri bulunan firma suyun kalitesi ve temizliği ile dikkat çekiyor. Bursa’da bulunan Uludağ’ın zirvesinden tüketiciyle buluşan Erikli su kampanyalı fiyatları ve mobil uygulaması ile dikkat çekiyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen su markalarından biri olan Erikli Su ayrıca bir efsaneye sahip. Efsaneye göre mitolojide yer alan Olimpos Dağı, bildiğimiz adıyla Keşiş Dağı, Yunan tanrılarının Truva Savaşlarını izlemek üzere oturduğu dağdır. Keşiş dağının günümüzdeki adı ise Uludağ’dır. Uludağ’ın zirvesinden toplanan buz parçaları kervanlar aracılığıyla imparatorluktaki semtlere dağıtılır ve sıcak günlerde vatandaşların su ihtiyacını karşılardı. Uludağ’ın bu eşsiz ve benzersiz suyu günümüzde Erikli aracılığıyla bizlere sunulmaktadır.

Erikli Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Erikli su markasının müşteri memnuniyeti belgelerle sabitlenmiş bir gerçek olmanın yanında markaya ait müşteri hizmetleri de yoğun bir çalışma  temposu gösteriyor. Erikli müşteri iletişim merkezine haftanın her günü ulaşabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Erikli çağrı merkezi iletişim hattı telefon numarası ise 444 0 222 olarak bildiriliyor.

Erikli Şikayet Telefonu

Erikli markası şikayet hattı iletişim telefon numarası 444 0 222. Ayrıca genel müdürlüğe ulaşmak isterseniz 0 (224) 280 55 00 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz. Erikli sunduğu üstün lezzet kalitesine sahip su hizmetinin yanında müşterilerinin şikayetlerini önem vererek dinleyip gerekenleri yapma konusunda oldukça aktif bir firma olmasıyla dikkat çekiyor. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak ve iletişim numaralarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin