Eser Yenenler Show (EYS) WhatsApp İhbar Hattı ve Telefon Numarası

Kasım ayının ikinci haftası TV8 ekranlarında başlayan EYS Show yani Eser Yenenler Show; Amerikan usulü bir talk show programıdır. Televizyonlarımızda yıllardır görmeye alışık olduğumuz Eser Yenenler, tek başına sunuculuğunu yaptığı programda her hafta farklı farklı ünlü ismi konuk etmektedir. Bu yazımızda sizlere Eser Yenenler Show EYS WhatsApp ihbar hattı ve telefon numarası gibi programa ulaşabileceğiniz iletişim yollarını detaylı bir şekilde paylaşacağız.

Daha önce ayrılmaz üçlü olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile sunmuş oldukları 3 Adam ile büyük bir hayran kitlesi toplayan ve ekranlara iyice alışık olduğumuz isimlerden biri olan Eser Yenenler; bu sefer tek başına yaptığı talk show programı ile bizlerle.

İlk başladığı günden bu yana çok sevilen ve çarşamba akşamlarının vazgeçilmez programlarından biri olan Eser Yenenler Show’da birçok kısım bulunmaktadır. Bu kısımlardan birisi de seyircilerden gelen ihbar videoları ve mesajlarıdır.

Eser Yenenler Show WhatsApp hattı üzerinden seyirciler; çevrelerinde veya arkadaşlarıyla yaşamış oldukları komik anı, arkadaşının gizli komik videoları göndermektedir. En sevilen ve en ilginçleri ise programda yayınlanmaktadır.

Eser Yenenler Show’a WhatsApp üzerinden ihbar videoları ve ihbar mesajlarınızı gönderebilmeniz için 0531’li bir EYS Show ihbar hattı telefon numarası bulunmaktadır. Bu WhatsApp hattına istediğiniz her saat ihbarlarınızı dilediğiniz gibi gönderebilirsiniz. Cumartesi gününden önce gönderdiğiniz ihbarlarınızı Çarşamba olan programda izlemeniz daha yüksek ihtimal olacaktır.

Eser Yenenler Show (EYS) WhatsApp İhbar Hattı
0531 381 83 38

Eser Yenenler Show (EYS) WhatsApp İletişim Telefon Numarası
0531 381 83 38

Yukarıda belirtmiş olduğumuz EYS WhatsApp ihbar hattı numarasına 7/24 ihbarlarınızı gönderebilirsiniz. Hat tamamen ücretsizdir.

Maalesef ki EYS yani Eser Yenenler Show iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Program bant yayın üzerinden televizyondan yayınlanmaktadır. Eğer gelecek zamanda Eser Yenenler Show televizyon üzerinden canlı olarak yayınlandığı zamanda bir iletişim telefon numarası yayınlanacaktır. Yayınlandığı zaman sitemiz üzerinden numaraya erişebilirsiniz.

Eser Yenenler Show (EYS) İletişim Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır.

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden programdaki konuklara ve Eser Yenenler’e iletmek istediğiniz tüm mesajları kolayca gönderebilirsiniz.

Arama Sözcükleri: eser yenenler show çağrı merkezi, eser yenenler show iletişim, eser yenenler show müşteri hizmetleri, eser yenenler show telefon numarası, eser yenenler show şikayet hattı, eser yenenler show müşteri hizmetleri numarası

3 YORUMLAR

  1. Eser abi ben çok dardayım beni dolandırdılar üniverste okuyorum sağlık bölümü bankalara borçlandım 100bin tl işyerine haciz gelecek yardım er bana lütfen annem rahatsızlandı kendime zarar vercem polise ve savcılığa gettim haber bekliyorum ama ailemin durumu kötü anneme bsy olacak diye korkuyorum lütfen yardım et bana okulum bitsin sağlık okuyorum geri sana çalısip ödeyecem soz allah razisi için yardım et bana

  2. Merhaba efendim yine ben Sibel gümüştaş size o kadar yazdım cevap alamadım ne olur efendim mesajımı ciddiye alın babam engelli %58 engelli vatandaş kaç senedir işsiz altı ay iş Kurda çalişti ama çikarıldı 5 kardeşiz 4 öğrenciyiz cok zor şartlarda okuyoruz okulum uzak lise 3 ögrensiyim okula param olmadığı için yürüyerek gidip geliyorum Allah aşkına Muhammed aşkına yardım edin lütfen arkadaşlarım servisle evlerine giderken ben hala o sogukta yoldayım okula aç gidip aç geliyorum ne olur efendim sesimi duyun artık ailemle birlikte oturup ağlamak istemiyorum bende istiyorum babam işten gelsin elinde meyve olsun kardeşlerim yesin istiyorum ama yok işte son çarem sizsiniz sizde bize yardım etmezseniz biz naparız ne olur yalvarırım beni anlayın ki ağlamak istemiyorum gercekten artık psikolojim bozulmuş artık babamın annemin böyle üzgün olmaları bizi mahvetiyor ne iş olursa olsun babam yeterki çalişsin arkadaşlarım soruyor baban ne iş yapıyor diye ben ağlayarak onların yanında ayrılıyorum ne olur efendim bari siz bizim yüzümüzü güldürün efendim ne olur yalvarırım saygılarımla

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin