Esme Avm çağrı merkezi numarası nedir? Esme avm, Tüm Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da sıklıkla tercih edilen bir taksitli alışveriş firmasıdır. Kredi notu düşük veya banka ile uğraşmak istemeyen bireyler, Esme AVM’den sıfır peşinat ile taksitli bir şekilde ürün alabiliyor ve üründen ürüne değişmekle beraber, 24 taksitte ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Geniş ürün yelpazesi ve ödeme seçenekleri ile Esme Avm, Tüm Türkiye’de taksitli satış yapan köklü firmalar arasında yer alıyor.

Esme Avm, gün içerisinde sayısız çağrı alıyor, bu çağrıları ‘’ Öneri bildirme’’ ‘’ Ürün ile ilgili sorular’’     ‘’ Teslimat ile ilgili sorunlar’’  ‘’ Ödeme ve taksit seçenekleri’’ şeklinde kategorilere ayırmış. İstediğiniz alanda, istediğiniz soruyu rahatlıkla sorabileceğiniz bir müşteri hizmetleri altyapısına sahip. Birazdan sizlerle firmaya ulaşım sağlamak adına kullanabileceğiniz iletişim numaralarını da paylaşacağız.

Esme Avm’de yer alan ürünler, ‘’Cep telefonu, mobilya, bilgisayar, elektronik ürünler, tablet bilgisayarlar, halı, koşu bandı, dayanıklı ev aletleri’’ gibi yüzlerce çeşitten oluşuyor. Tüm bu ürünlere, hiçbir kefil göstermeden taksitli bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Eğer taksit tutarı sizin için az gelirse, bu durumda ilaveten 3 ila 10 taksit de yapabiliyorlar. Tüm bunları sadece tek bir tıkla müşteri hizmetleri numarasını arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.  

Esme AVM’nin sahip olduğu ürün gamı çok geniştir. Öyle ki yüzlerce çeşit ürüne çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Eğer firmanın herhangi bir şubesinde istediğiniz ürünü bulamadıysanız, internet üzerinden sipariş vererek tek tıkla adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik internet üzerinden verilen siparişlerde 14 gün koşulsuz, şartsız iade süresi bulunmaktadır.

Esme AVM İletişim Bilgileri

444 37 63 (Genel Merkez Telefon Numarası)
0531 930 19 09 (Whatsapp Destek Hattı Numarası)

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin