Evidea Çağrı Merkezi ve WhatsApp Numarası
Evidea Çağrı Merkezi ve WhatsApp Numarası

Evidea çağrı merkezi ve WhatsApp numarası kaçtır? Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanmanız adına Evidea firması ev tekstili ve dekorasyon ürünleri sunmaktadır. Firma tarafından elektrikli ev eşyasından tutun, evlerimizde kullanabileceğiniz tekstil ürünlerine kadar Evidea tarafından birçok ürünün satış hizmeti verilmektedir.

Evidea

Firma sağlamış olduğu tüm ürünleri en iyi kalitede müşterilerine sunarak her zaman müşterilerinin memnun etmeyi başarmıştır. Ürünlerinin kalitesiyle birlikte müşterilerini memnun bırakan firma ürün satışları sonrasında da müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması adına iletişim kanalları üzerinden hızlı, kaliteli ve deneyimli kişilerden oluşan çağrı merkezi hizmeti de vermektedir.

Çağrı merkezi üzerinden her türlü konu hakkında hizmet verilmektedir.

Evidea Müşteri Hizmetleri

Evidea firması tarafından müşterilerine birçok hat üzerinden müşteri hizmetleri verilmektedir.
Firma müşterilerinin mağdur kalmaması adına verilebilecek her alanda hizmet vermektedir.

Evidea İletişim

Evidea firmasından almış olduğunuz ürün ya da hizmette yaşadığınız sorunu, şikayeti veya almış olduğunuz güzel hizmeti yetkili kişilere ulaştırmak için mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Belirtiğimiz gibi mail üzerinden de her türlü konuyu yetkililere iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Evidea mail adresi

bilgi@evidea.com

Evidea Şikayet Hattı

Firma tarafından sunulan hizmet, satılan ürünler hakkında şikayet ve sorunlarınızı yetkili kişilere iletmeniz adına ayrı bir hat vardır. Sizde aşağıda yer alan şikayet hattı numarasından iletişime geçerek bildiriminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evidea Şikayet Telefon Numarası

0 850 532 22 22

Evidea Sipariş Takip

Firma hem mağaza üzerinden hem de sahip olduğu internet sitesi üzerinden ürün satışları gerçekleştirmektedir. Eğer sizde firmanın internet sitesi üzerinden online alışveriş yaptıysanız almış olduğunuz ürününüzü sipariş takip sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Evidea Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Evidea’nın müşterilerinin hiçbir mağduriyet yaşamaması ve yaşadıkları her türlü sorunu ya da ürünler hakkında akıllarına takılan tüm soru işaretlerine çözmeleri adına güler yüzlü deneyimli kişilerden oluşan bir müşteri hizmetleri hattı vardır. Eğer sizde yaşadığınız sorunu çözmek ya da bilgi almak için aşağıda bulunan irtibat numaraları üzerinden yetkili kişilerle bağlantıya geçebilir destek alabilirsiniz.

Evidea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 850 532 22 22

Evidea Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Müşteri hizmetlerinden sizde destek almak istiyorsanız hafta içi ve cumartesi günleri 08.00 – 18.00 mesai saatleri arasında aramanız yeterli olacaktır. Böylece direkt bağlanabilirsiniz.

Evidea WhatsApp Numarası

Evidea whatsApp numarası bulunmamaktadır. Yukarıda belirttiğimiz iletişim kanalları ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin