Evkur 1972 tarihinden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Evkur ilk olarak Murat Halı Mağazası olarak faaliyete başladı. O zamanlar müşterilerinin beğenisini toplayan ve herkesi büyüleyen halı çeşitleri ile dikkat çekmeye devam ediyordu. Zamanla değişen firma 1994 tarihinde adını Evkur olarak değiştirdi. Zamanla muhteşem işler çıkaran Evkur firması yıllardır ortaya çıkardığı ürünler sayesinde sektörün en iyisi olmuştur. Evkur şu an Türkiye genelinde toplam 87 mağazası ile hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli illerde ve ilçelerde mağazası bulunan Evkur, firmasının adını çok kaliteli bir şekilde devam ettirmektedir. Özellikle Evkur bünyesinde çalışan tüm personeller güler yüzlü ve yardımsever olarak seçilirler. Çünkü Evkur bir aile ortamından daha fazlasıdır. Evkur firması uzun yıllardır ‘Evkur evinizi kurar.’ sloganı ile dillere dolanmıştır. Evkur; iç giyim, ayakkabı, kozmetik, mobilya, bilgisayar, cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, zücaciye, halı, mobilya, ev tekstili, porselen ürünler, spor aletleri, ısıtma aletleri, soğutma aletleri, yerli tüm markalar ve daha birçok ürünü reyonlarında bulundurmaktadır. Tüm ürünleri nakit, taksitli, kredi kartı ile ya da kredi kartsız bir şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Evkur İletişim Kanalları

Evkur ile ilgili herhangi bir sorununuz ya da ürünler hakkında bir sorununuz olursa Evkur ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Evkur bünyesinde düzenlemiş olduğunu resmi bir web sitesi ile herkese hizmet vermeye çalışır. Evkur resmi sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak tüm sorunlarınızı hemen personellere iletmiş olursunuz. Evkur firmasına telefon ile ulaşmak istiyorsanız da Evkur müşteri hizmetleri iletişim telefon hattını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Evkur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Evkur ile ilgili ya da ürünler hakkında her türlü öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Evkur müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet verebilirsiniz. Tüm sorunlarınız ile yakından ilgilenecek müşteri hizmetleri iletişim personelleri bulunmaktadır. Tüm müşteriler için ve ürünler için sonsuz destek alabilirsiniz.

0212 473 46 46

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin