Evofone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Evofone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünya’da birçok şehir de hizmet veren Evofone 2010 yılından bu yana Türkiye’de mobil cihazlarla ilgili hem satış hem de satış sonrası hizmet vermektedir. Evofone ülkemizde Xiaomi markasının resmi distribütörlüğünü de yapmaktadır. Evofone hizmet vermiş olduğu Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerde EVO RS cep telefonlarının satışlarının ithalatlarını da yapmaktadır.

Evofone

Ülkemizde Xiaomi markasının resmi distribütörlüğünü yapan Evofone Xiaomi markasına ait Xiaomi Mi ve Xiaomi Redmi model telefonların satışı ve telefon satış sonrası destek hizmetleri de vermektedir. Bunun dışında Evofone markası telefonların yedek parça satışı ya da yedek parça değişimi konusunda da servis desteği vermektedir. Xiaomi ait telefonlarla ilgili sorunlarınızda Evofone’dan destek alabilirsiniz.

Xiaomi markası sektöre girdiği andan beri çıkartmış olduğu telefonlarla birlikte adından çok söz ettirmeye başardı. Uygun fiyatlarla, en iyi özellikle sahip telefon modellerin Xiaomi markasından ulaşabilirsiniz. Evofone 2018’den bu yana Xiaomi markasının Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü yapmaktadır. Ülkemizde Xiaomi marka telefon kullananların mağdur kalmaması adına Xiaomiyle anlaşmalı olarak her türlü konuyla ilgili satış öncesi ve satış sonrası olacak şekilde destek hizmeti vermektedir. Evofone tarafından Xiaomi için destek almak istediğiniz zaman aşağıda yer alan numarada iletişim kurabilirsiniz.

Evofone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 21 18

Evofone 60 kişilik uzman kişilerden oluşan servis ekibiyle hizmet vermektedir. Servis hizmeti sayesinde parça değişikliği gibi işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Evofone markası müşterilerine daha iyi şekilde ulaşmak ve destek vermek adına call center hizmeti de vermektedir. Call center hizmeti sayesinde satış öncesi ve sonrası sorularınızı, merak ettiklerinizi iletebilir ve hizmet alabilirsiniz. 444 21 18 no’lu telefon numarasından uzman kişilerden oluşan destek ekibine ulaşabilir ve müşteri temsilcileriyle görüşmeler yapabilirsiniz.

Telefon hizmetlerine en iyi şekilde ulaşmak ve güvenilir şekilde tüm hizmetleri almak için Evofone markasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Evofone tüm dünyada hizmet vermektedir.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin