Exxen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Exxen müşteri merkezine nasıl ulaşılır? 1 Ocak 2021 tarihinde piyasaya sürülen, Acun Ilıcalı’nın  dev projesi olan Exxen müşterilerine hem reklamlı hem de reklamsız olmak üzere 2 şekilde hizmet vermektedir. Şuan için bir reklam kampanyası olarak 7 gün tüm herkes ücretsiz şekilde ulaşabilir. Aynı zamanda şuan için tarayıcınızda veyahut Apple Store ve Play Store üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Exxen

24 Eylül 2020 tarihinde resmi İnstagram sayfasından “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” şeklinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, 1500 kişilik bir ekip ve 900 milyon TL yıllık bütçesi olacağını açıkladı. Platform içerisinde diziler, realty show yarışma. çocuk programları ve belgesel gibi her yaş grubuna hitap eden yapımlar yer alıyor. Peki Exxen ismi nereden mi geldi? Daha önce Yetenek Sizsiniz Türkiye programının isim babası olan Ali Taran’ın önerisi ile belirlendi. Bunların yanı sıra dev bir proje olan Exxen müşterilerine iki paket sunuyor. Bu paketler aylık, 9,90TL- Rklmvr ve 19,90Tl Rklmyk  şeklinde yer alıyor ve aylık ödeme dışında yıllık ödeme imkanı da olanak sağlıyor.

Exxen’de Neler Var?

Acun Ilıcalı’nın dev projesi olan Exxen kullanıcılarına dev hizmetler vermek konusunda çok güzel yapımlar barındırdığını söyleyebiliriz. Ünlü sanatçılar, sunucular, oyuncular ve youtuberları barındıran Exxen’den işte size birkaç içerik.

 • Sihirli Annem – Sosyal medyada çokça yankılanan Sihirli Annem dizisi tekrar yayınlanmaya başlıyor! Peki tekrar yayınlanmasındaki en büyük etken ne mi? Acun Ilıcalı’nın kızının çok sevmesi ve babasından çekmesini istemesi.
 • Tolgshow Filtresiz – Yıllardır büyük bir kitleye erişmiş olan Tolga Çevik’in programı Tolgshow’da artık filtresiz olarak Exxen’de.
 • Pişti – 2006 yılında Reha Muhtar tarafından sunulan program artık Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak yorumu ile Exxen’de.
 • Zeynep Bastık ve Konukları – Son zamanlara damga vuran şarkıları ve coverları ile ünlenen Zeynep Bastık’da ünlü konuklar ile birlikte Exxen’de.
 • Konuşanlar – Son dönemlerde Youtube platformunda iyice ünlenen Stand-up programı yapan Hasan Can Kaya’da Konuşanlar programı ile birlikte Exxen’de.
 • Tosuncuk – Youtube’de 140journos kanalı ile bilinen belgesel yapımcılarının gözünden, son denmelerin en büyük dolandırıcısı Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın hayatı ve yaptığı vurgunun etkisini anlatan belgesel.

Exxen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Exxen Platformu henüz müşterileri ile ilişkiler kurma yönünden biraz zayıf durumda. Halihazırda ne e-posta kanalı ne de GSM çağrı merkezi üzerinden müşterilerine hizmet vermemekte olan Exxen sadece kendi web sayfası üzerinden canlı destek vermektedir. Exxen ile ilgili yaşadığınız sorunlar için buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.

 

Exxen Şikayet

Exxen müşterileri için dijital yayın hizmeti veriyor. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşadığınızda veyahut şikayetiniz olma durumunda, şikayeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan sayfadan yardım alabilir ve sayfamızdan yorum olarak bildirebilirsiniz.

Exxen Şikayet ve Öneri Çağrı Merkezi – Şikayetleriniz İçin Buraya Tıklayınız 

1 thought on “Exxen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 • 10 Ocak 2021 tarihinde, saat 16:07
  Permalink

  Bence yerli netflix olabilir destek verilmesi gereken uygulama

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir