Fakir çağrı merkezi numarası

Fakir çağrı merkezi iletişim bilgileri en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Fakir markası Türkiye’nin en çok tercih teknoloji markası olarak da dikkat çekiyor. Küçük ev aletleri, beyaz eşyalar, televizyonlar ve diğer tüm elektrikli ev aletleri sektörünün öncü isimleri arasında da yer alıyor.  Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi nedeniyle de yılın markası olarak da seçildi.

Fakir çağrı merkezi iletişim bilgilerine çok ihtiyaç duyduğunuz için araştırdık. Hemen sitemiz üzerinden çağrı merkezi irtibat numarası ve detaylarına ulaşmanız mümkündür.

Fakir çağrı merkezi iletişim

Fakir çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri iletişim bilgileri aynıdır. Genelde markanın müşterileri satın aldıkları ürünlere ilişkin detaylar için iletişime geçiyor. Bunun yanı sıra ürün bilgileri, soru, sorun, şikayet, istek ve öneri gibi her türlü konu için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Fakir müşteri temsilcileri en hızlı şekilde taleplerinize yönelik geri bildirimde bulunacaktır. Alman sistemiyle imal edinen tüm ürünleri birinci sınıf kalitededir. Yine de arıza, onarım ve bakıma ihtiyaç duyulursa en yakın teknik servis için de iletişime geçebilirsiniz.

Fakir müşteri hizmetleri irtibat

Fakir çağrı merkezi iletişim numaraları bölge müdürlüklerine bağlıdır. İzmir, İstanbul ve Ankara olmak üzere üç farklı lokasyonda müdürlükleri mevcuttur. Tüm hepsinin irtibat bilgileri ise;

  • Türkiye merkez ofisi İstanbul iletişim numarası: 0212 249 70 69
  • Ankara bölge müdürlüğü iletişim numarası: 0312 285 0 720
  • İzmir bölge müdürlüğü iletişim numarası:  0232 422 50 24
  • Fakir ihracat departmanı numarası: 0212 698 07 77

Teknoloji markalarına ait çağrı merkezi numaralarının tümüne sitemizden ulaşabilirsiniz. Sadece teknoloji markalarına değil diğer tüm kurum, kuruluş, şirket ve online işletme çağrı merkezi irtibat bilgilerine de ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir