Falım, herkesin severek çiğnediği ve yıllardır bıkılmayan bir lezzettir. Türkiye içindeki en çok tüketilen ve sevilen sakızı Falım, yıllardır üretim yapmaya ve satılmaya devam etmiştir. Her yerde üretilen sakız mantığının dışında olarak şeker kullanmadan sakız üreten tek firmadır. Şekersiz, doğal, lezzetli ve zararsız bir damla sakızı olduğu için herkes tarafından sevilmiştir. Dünyadaki tüm sakızlardan farklı olarak doğallığı ile ön plana çıkan falım sakızı yıllardır üretmeye devam etmiştir. Sade olarak üretime başlayan Falım, gün geçtikçe farklı seçenekleri ile üretim yapmaya devam etmiştir. 2018 yılından sonra çeşitliliğe giden Falım markası, ilk kez karbonatlı sakız üretmiştir ve meyve tatlarını da sakızlarında denemeye karar vermiştir. Falım Işıl adını verdiği bu seçenekleri yoğun bir ilgi gördü. Karışık, çilek aromalı, nane aromalı, karbonatlı, damla sakızlı ve orman meyveli seçenekleri bulunmaktadır. Falım markasının her bir ürünü çok sevilmiştir.

Falım Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Falım markası ile ilgili her türlü şikayet, öneri, istek ve sorularınız için Falım müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Falım yıllardır üretim yapan ve bilinen bir markadır. Sevilen marka destek için birçok telefon hattı oluşturmuştur. Herkesin bir numaralı tercihi olan Falım sakızları tüm müşterilerin isteklerini karşılamak için çalışmalarına devam etmişlerdir.

0850 210 46 66

Falım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ürünler hakkında yaşanan sorunları, satıcı olan yetkili yerleri öğrenmek ve sormak için Falım iletişim hatlarını kullanabilirsiniz. Falım firması bünyesinde çalışan her bir personel telefon hatları ile ilgilenmektedir. Müşterilerin her sorunu ile ilgili çözüm olmak için ellerinden geleni yaparlar.

0800 261 99 11

Falım Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası

Falım firmasının genel müdürlüğüne ulaşmak ve sorunlarınızı iletmek için Falım genel müdürlüğü iletişim telefon hattını arayarak tüm istediklerinizi kolayca iletmeniz mümkündür.

0262 648 74 00

 

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin