Fenerium Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren spor mağazasıdır. İlk olarak 2000 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra taraftarların Fenerbahçe Spor Kulübü’ne destek olmaları amacıyla mağazaları sayesinde hizmet vermiştir. Fenerium giyim alanının yanı sıra birçok farklı alandan ve fiyattan lisanslı ürünleri ile hizmet vermektedir. Fenerium kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında gömlek, eşofman, kaban, forma ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Fenerium çanta, ayakkabı, cüzdan ve çorap gibi birçok farklı model, renk ve bedenden ürünlerini satışa sunmuştur. Fenerium mağazaları sayesinde nevresim takımı, battaniye, yatak örtüsü, terlik ve kalemlik gibi ürünlerini ile müşterilerine hizmet vermektedir. Fenerium ürünlerini birçok farklı şehirde hizmet veren mağazaları ve internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Fenerium yurt içi ve yurt dışında da mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünlerini satış sunan Fenerium mağazalarının yanı sıra birçok farklı şehirde gezici tırları ile müşterilerine hizmet vermiştir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Fenerium müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Fenerium müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Fenerium çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri sorular için yetkililere danışabilirsiniz.

Fenerium müşteri iletişim telefon numarası: 0216 542 16 56

Arama terimleri: Fenerium müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fenerium çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin