Fibabanka Fiba Grup bünyesinde finansal alanda hizmet veren özel sermayeli Türk  mevduat bankalarından biridir. Garanti Bankası adı altında 2010 yılında hizmet vermeye başlamışlardır. Adana Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Trabzon, Şanlıurfa ve Tekirdağ şehirlerinde toplamda bulunan 75 şubesiyle bireysel ve ticari alanda hizmet vermektedir. Fibabanka konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri, kredi kartları ve banka bünyesinde sağladığı vadeli ve vadesiz hesapları başta olmak üzere daha bir çok bankacılık alanında müşterileri için hizmetlerini geliştirerek daha kolay ve güvenli bir bankacılık sistemini oluşturmayı amaçlamışlardır. Fibabanka müşterilerine bir çok alanda fırsat sunmaktadır. Fibabanka kredi kartı müşterileri için sunduğu çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. Taksitli ödeme seçeneği ve alışveriş yaptıkça kazandığınız size özel bonuslarınız sayesinde bonuslarınızın yeterli olması durumunda alışverişlerinizi ücretsiz bir şekilde yapma olanağını sunmaktadır. Dünya çapında geçerli bir karta sahip Fibabanka kredi kartları ile nakit ihtiyaçlarınız için limitiniz dahilinde nakit çekim yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Fibabanka müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını bankacılık hizmetlerinizle ilgili bilgi, yardım ve destek almak için kullanabilirsiniz.

Fibabanka çağrı merkezi iletişim telefon numarasını öneri, dilek ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Müşterilerinin fikirlerini alarak ürünlerini geliştirmeye çalıştırmaktadırlar.  Fibabanka’nın yetkililer sayesinde danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fibabanka müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 444 88 88

Arama terimleri: Fibabanka müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fibabanka çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin