Fibabanka tam olarak 2010 senesinin Aralık ayında kurulan bir bankadır. “Anlarız hızla, çözeriz hızla” sloganı ile hizmetlerini vermeye devam eden banka kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Yeni bir banka olmasına rağmen güvenirliğini kısa bir sürede kanıtlayan Fibabanka’nın Türkiye içerisinde şu anda tam 66 şubesi vardır. 1600’den fazla çalışanı olan Fibabanka günümüzde bireysel, KOBİ, ticari, özel bankacılık ve kurumsal alanlarda çalışmalarını devam ettirmektedir. Bankanın İstanbul, Kocaeli, Kayseri, İzmir, Mersin, Tekirdağ ve Manisa illerimizde şubeleri bulunmaktadır. Müşterilerine sunduğu düşük faizli kredi imkanları ile adından sık sık bahsettiren ve büyük bir müşteri kitlesine ulaşan Fibabanka her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Eğer siz de Fibabanka müşterisi olmak ve bankanın imkanlarından faydalanmak istiyorsanız Fibabanka çağrı merkezini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca Fibabanka üzerinden ‘Kiraz Hesabı’ açabilir ve paranızı yüksek mevduat faizleri ile değerlendirebilirsiniz. Birikim yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bankalardan birisi olan Fibabanka aynı zamanda vadeli  hesap ve bireysel emeklilik sistemi hizmetleri ile de hizmet vermektedir. Bankanın kredi fırsatları hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız Fibabanka iletişim numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Fibabanka müşteri hizmetleri müşterilerinin soru, istek ve şikayetlerini dinlemekte ve onların sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Fibabanka Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 88 88

Arama Terimleri: Fibabanka irtibat telefonu, Fibabanka şikayet hattı, Fibabanka iletişim numarası, Fibabanka telefon numarası, Fibabanka canlı destek, Fibabanka müşteri temsilcisi, Fibabanka çağrı merkezi, Fibabanka müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin