Fruko firması 1967 tarihinden bu yana üretimlerine devam etmiştir. Tamek Holding bünyesinde kurulan Fruko markası zamanla herkesin sevdiği ve tercih ettiği bir marka olmuştur. Fruko yıllar boyu devam eden lezzeti ile herkesi büyülemeye devam etmiştir. Fruko lezzetiyle büyümeye ve herkes tarafından bilinmeye devam eden bir isim olmuştur. 1967 tarihinde başlayan bu serüven zamanla büyümeye devam etmiştir. Türkiye içinde ve Türkiye dışında birçok çalışma ile üretimlerine devam etmişlerdir. Fruko markası gazozun bir numaralı ismi olmuştur. Çok eski bir reklam ile dillere dolanan Fruko markası zamanla herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Tamek Holding bünyesinde kurulan birçok markadan sadece biri olan Fruko, zamanla herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Reklamları ile dillere dolanan Fruko, kurulduğu zamandan beri en çok üretimi yapan firma arasında yer almaktadır. Gazoz, soda gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Yıllardır devam eden isimleri ile herkesi büyülemeye devam etmiştir. 1967 tarihinden bu yana büyük bir isim olmuştur.

Fruko İletişim Kanalları

Fruko markası ile ilgili tüm sorular için oluşturulmuş olan bir Fruko müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Tüm müşteri personelleri son derece profesyonel hizmet vermek için çaba göstermektedirler. Fruko markasına ulaşmak için aranacak bir müşteri hizmetleri iletişim hattı bulunmaktadır.

Fruko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fruko ile ilgili ve ürünler ile ilgili tüm şikayet, soru, istek ve önerileriniz için Fruko müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm Fruko sorularını almak için Fruko iletişim numaralarını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Fruko ile ilgili tüm sorularınız için Fruko müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Tüm personeller soruları cevaplamak için pratik bir şekilde çalışmaktadırlar.

0282 678 62 69

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin