Günümüzde birçok kişi ev sahibi olmak adına çalışıyor ve uğraş gösteriyor. Bir takım kuruluşlar uygun taksite ve değişik seçenekler ile ev almayı kolaylaştırma amaçlı kurulmuş durumdadır. Bu kuruluşlardan bir tanesi de “Türkiye Ev Sahibi Oluyor!” sloganı ile yola çıkan Fuzul Ev firmasıdır. Peki Fuzul Ev firması hakkında bilgileri merak ediyor musunuz? Ya da Fuzul Ev telefon numarası, Fuzul ev müşteri hizmetleri telefon numarasını? Dilerseniz Fuzul Ev hakkında iletişim bilgileri ve birtakım merak edilen bilgileri cevaplandırdığımız makalemize başlayalım.

Fuzul Ev

Fuzul Ev firması “Türkiye Ev Sahibi Oluyor” sloganı ile birlikte 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Türk ekonomisine istihdam ve katkı sunan Fuzul Grup günümüzde Fuzul Yapı- İnşaat, Fuzul Ev, Fuzul Oto, Akva Sigorta, Olimpa AVM, Nevita İnternational ve Afiyet Medikal markaları ile birlikte müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Daha öncesinde Fuzul Oto ile müşterilerine sağlamış oldukları güven ile birlikte Firma benzer sistemi emlak, konut sistemine de uygulamaya başladı. Prensibi FPK olan sistem “Faizsiz, Peşinatsız, Kredi” sistemidir. Bu sistem ile birlikte birçok aileye ev kazandıran firma bunun haklı olarak gururunu yaşamaktadır. Ev ve yatırım yapma konusunda düşüncesi olan herkesin neredeyse uğrak mekanı olan firma, tüm Türkiye’yi ev sahibi yapmaya niyetli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fuzul Ev hakkında bilgi edinmek için Fuzul Ev müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşebileceğiniz bir çağrı merkezi mevcuttur. Fuzul Ev müşteri hizmetleri telefon numarası ayrıcalığı ile birlikte çağrı merkezlerine bağlanarak sistemler ve firma hakkında bilgiler edinebilir ve merak ettiğiniz bütün soruları sorarak destek alabilirsiniz. Fuzul Ev telefon numarası 444 63 13 olan telefon numarasını arayarak çağrı merkezlerine bağlanmanız mevcuttur. Ayrıca 0(212) 706 17 61 numaralı telefon numarası ile de hizmeti almanız mümkündür. Fuzul Ev hakkında bilgi almak isterseniz ayrıca elektronik posta yöntemini de kullanabilir veyahut form gönderebilirsiniz. Elektronik ileti göndermek için iletisim@fuzulev.com mail adresine mail atmanız gerekmektedir. İletişimi formu doldurmak için de “Lütfen Buraya Tıklayınız”.

Fuzul Ev Şikayet Telefonu

Fuzul Ev ile hizmet almayı tercih ettikten sonra gerek çağrı merkezindeki şahıslar ile, gerekse başka konularla ilgili şikayetlerinizi telefon numarası ile bildirmeniz mümkündür. Aşağıda yer alan telefon numarası ile bu şikayetlerinizi dile getirebilir ve gerekli bütün operasyonların yapılarak sizlere geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi ve merak ettiklerinizi daha geniş kitlerle paylaşabilir ve cevap verilmesini bekleyebilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi edinmek isterseniz de lütfen buraya tıklayınız.

Fuzul Ev Şikayet Telefonu- 0212 706 17 61

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin