Bonus Card Garanti Bankasına ait kredi kartıdır.  Garanti BBVA 1856 yılında kurulmuş İngiltere’ye ait sermaye ile hisselerin satılması sonucu 1946 yılında kurulmuştur. BBVA ismi Banco Bilbao Vizcaya Argentarie ile aralarında olan 49.85 oranında ortaklık sonucu ismi 2019 yılında ismi değiştirilerek Garanti BBVA olmuştur. Kurumsal, ticari ve bireysel alanda hizmet veren Garanti BBVA yurt içi ve yurt dışında bir çok yerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Garanti BBVA’ya ait olan Bonus Card adıyla bir çok özellikli kredi kartları bulunmaktadır. Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Bonus Business kredi kartları bunlardan birkaçıdır. Her bir kartta bulunan ayrı özellikleri sayesinde taksitli alışveriş yapabilir, nakit ihtiyaçlarınızı kolayca bankamatiklerden karşılayabilir ve belirli alanlarda geçerli olan bonus kampanyaları ile bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonusları istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Harcadıkça kazandıran bir kredi kartı olan Bonus Card’ı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.  Müşterilerinin  memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını geliştirerek daha iyi hizmet vermek için Bonus Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Garanti BBVA Bonus Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek öneri  ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.  Bonus Card’ın bağlı olduğu Garanti BBVA ile aynı müşteri hizmetleri kanalında hizmet vermektedirler.

Garanti BBVA Bonus Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 0 333

Arama terimleri: Garanti BBVA Bonus Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Garanti BBVA Bonus Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin