Garanti şirketi 1992 yılında kurulmuştur. 2002 yılında ise emeklilik şirketine dönüşmüştür. Garanti BBVA hissedarlığı ve iş birliği içinde kısa sürede büyük işler yapmışlardır. 2007 yılında Avrupa’nın en ünlü sigorta şirketi olan Achmea ile ortaklık kurdular. Böyle ürün çeşitliliği arttır ve ülkeye sunmuş oldular. Garanti Emeklilik, müşterilerine emeklilik vaadiyle birikim yapmasını sağlayan bir sistemdir. Her dönemde belirli bir tutar hesaba yatırılarak birikir. Üzerine devlet katkısı da eklenir. Böylece müşterinin birikim yapması ve taahhüt sonunda emeklilik hakkı kazanması hedeflenir. Emekli olmak için bazı belirli şartlar vardır. 10 yıl sistemde kalma şartı bulunmaktadır. Bu sürenin sonunda emeklilik kazanılır. Emeklilik süresinden önce birikiminizi çekmek isterseniz, devlet katkılarının bir kısmını alamazsınız ve emekliliğe hak kazanamazsınız. Tüm sorularınız için Garanti Emeklilik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ödeme planınızı seçmek için en yakın şubeye gidebilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Garanti Bankası müşteri olmasanız da Garanti Emeklilik çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. 09:00 ve 18:00 saatleri arasında müşteri temsilcileri ile kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bu saatler arasında aradığınızda da sesli komut kullanarak istediğiniz bilgileri sistemden alabilirsiniz. Resmi tatillerde çalışmamaktadırlar. Emeklilik hakkında tüm sorularınız ve Garanti Emeklilik hizmetleri hakkında bilgi almak için Garanti Emeklilik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

 

Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 03 36

 

 

 

Arama Terimleri; Garanti Emeklilik canlı destek, Garanti Emeklilik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Garanti Emeklilik müşteri temsilcisi, Garanti Emeklilik çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Garanti Emeklilik irtibat numarası, Garanti Emeklilik telefon numarası, Garanti Emeklilik iletişim telefon numarası, Garanti Emeklilik şikayet hattı, Garanti Emeklilik müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin