Gardrops, yeni nesil ikinci el alışveriş uygulamalarından biridir. Herkesin dolabında bir dönem severek alıp kullandığı ama zamanla kullanmadığı eşyalar vardır. Bazı insanlar bir kez giydiklerini bir daha giymek istemezler. Doğal olarak eşyalar temiz bir şekilde dolapta boş boş dururlar. Gardrops uygulaması tam bu sorunu ortadan kaldırmak, alıcı ve satıcıyı bir araya getirmek amacıyla kurulmuş bir uygulamadır. Eşyalarını satmak isteyen ve eşya satın almak isteyen kullanıcılar, anında üye olarak kullanmaya başlayabilirler. Satıcı olanlar sayfalarına özel indirimler yapabilirler. İstedikleri ürünleri ilana koyabilirler. Gardrops uygulamasında giyim, ayakkabı, aksesuar, takı, mücevher, oyuncak, çanta, cüzdan, kemer, saat, kozmetik, bakım ürünleri, elektronik gibi birçok kategori bulunmaktadır. Kategorilere uygun ürünler ekleyerek kolayca satış yapabilirsiniz. Alıcı ve satıcı bilgileri gizlidir. Alışveriş yapıldığında sistem sipariş kodu vermektedir. O kod ile anlaşma kargo şubesinden ücretsiz şekilde gönderilebilir. Gardrops ile ilgili tüm sorularınız için Gardrops çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramak en mantıklısıdır.

 

Gardrops ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve istekleriniz için Gardrops müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramak en mantıklısıdır. Sitede yaşanılan sorunlar için Gardrops çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramak gerekir. Fakat Gardrops uygulamasının aktif olarak kullanılan bir Gardrops müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Aktif bir numara bulunmadığı için canlı destek kısmından iletişim kurabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan e-posta adreslerine mail atarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Arama Terimleri; Gardrops çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Gardrops müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Gardrops irtibat numarası, Gardrops canlı destek, Gardrops telefon numarası, Gardrops iletişim numarası, Gardrops şikayet hattı, Gardrops müşteri temsilcisi

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin