General Mobile Türkiye’ye ait telefon ve tablet üretimi yapan bir şirkettir. İlk başlarda sadece mobil cihazlar için yazılım geliştirmesine rağmen 2005 yılında ilk defa kendisine ait telefon üretimine başlamıştır. Sebahattin Yaman tarafından 2010 yılında satın alınmıştır. Türkiye içinde satışlarının çok iyi gitmesi ve dünya çapında ilk 3G teknolojisine sahip olan DST3GCOOL adıyla bilinen çift hatlı telefonu sayesinde Yenilikçi Ödülü’nü almıştır. Uluslararası alanda tek bu ödüle sahip olmayan General Mobile Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı Fatih Projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir tarafında bulunan okullardaki öğrencilere tablet bilgisayar dağıtmışlardır. Dağıtılan tabletlerin amacı öğrencileri fazla ve ağır kitap taşıma derdinden kurtarmak içindi.  General Mobile telefonları Türk yapımı olmasına ek olarak fiyatlarındaki uygunluk ve performans açısından beklentileri karşılamıştır. Google ile ortak olarak 2005 yılında Android One adıyla bilinen program sayesinde LTE destek özellikli General Mobile 4G Android One ortaya çıkmıştır. Android One programı ile şu anda seri olarak telefon üretmektedir. General Mobile GM 5  adıyla Android One programı özelliklerine devam etmiştir.  Sırasıyla GM 5, GM 6, GM 8 ve GM 9 adları ile her birini farklı özelliklerle ve farklı fiyatlarla piyasaya çıkarmıştır. Müşterilerinin memnuniyeti açısından bilgi halinde olmak ve kendilerini geliştirebilmek amacıyla General Mobile müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuşlardır.

General Mobile çağrı merkezi iletişim telefon numarasını öneri,şikayet ve dilekleriniz için arayabilirsiniz. Yaşadığınız teknik sorunlarla ilgili bilgi alabilir ve danışmak istediğiniz konularınız için yetkililere danışabilirsiniz.

General Mobile müşteri iletişim telefon numarası: 0850 955 15 15

Arama terimleri: General mobile müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, General Mobile çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin