Genpa, 1965 tarihinde kurulmuştur. O zamandan beri günümüze kadar Dr. Zeynel Abidin Erdem önderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunmaktadırlar. Genpa firması asıl olarak 1978 yılında ticari faaliyete başlamışlardır. GSM teknolojisini Türkiye’ye getiren ve birçok kullanıcı tarafından büyük bir ilgi gören Genpa, teknolojik ürünleri konusunda bir numara olmuştur. Genpa Türkiye içindeki birçok marka ile çalışmaktadır. Firmaların Türkiye’de tanıtımı ve satışı ile ilgilenmektedir. Genpa kısa bir özet olarak Alcatel, Casper, General Mobile, Huawei, HTC, Kaan, LG, Microsoft, Nokia, Oppo, Samsung, TP-Link, Vestel, Xiaomi ve ZTE marka cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satışının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle dağıtımını yapmaktadır. Birçok firma ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Ayrıca Turkcell markasının sim kartlarını satmaktadır. İşbirliği içinde çalıştığı firmalara büyük katkılar sağlamıştır. Üreticiler, satış yapanlar, müşteriler ve diğer kurumlar içinde en çok tercih edilen firmadır. Hafta içi saat 08:00 ve 17:15 arasında faaliyet göstermektedir. Hafta sonu ise sadece Cumartesi günü çalışmaktadır. Cumartesi günü ise 09:30 ve 16:45 saatleri arasında faaliyettedir. Telefon, tablet, aksesuarlar, bilgisayar, yedek parça, hobi ve oyun cihazları gibi ürünleri web sitesinden satmaktadır. Her sattığı ürün bir firmayı temsil etmektedir. Yılda binlerce ürün satışı gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin son derece memnun olması için her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Genpa Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Genpa firması faaliyet saatleri dışında hizmet vermemektedir. Hizmet saatleri içinde faaliyet göstererek tüm müşterilerinin isteklerine cevap vermektedir. Genpa firması ile ilgili tüm sorularınızı ve servis problemlerinizi kolayca iletebilirsiniz. Müşteriler sim kart talebi, cihaz arıza gibi birçok işlemi için Genpa müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirler. Ürün ve hizmetler hakkında yaşadığınız her sorunu kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri her müşteri ile özenle ilgilenmektedir.
0212 359 03 59

Genpa Faks Numarası
Gerekli durumlarda Genpa firmasına faks yollayabilirsiniz. Genpa faks numarası müşterileri ile paylaşılmıştır. Faks yollamaya yetkisi olan her yerden kolayca faks yollamanız mümkündür. Genpa firması ile iletişim kurmanın en kolay yolu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıdır.
0212 287 27 27

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin