Getir müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nelerdir? Getir bi mutluluk sloganı ile yola çıkan bu firma siz değerli müşterilerine gece gündüz demeden istediğiniz konuma isteklerinizi getirmektedir. Yoğun yaşam stresi ve trafiğinin olduğu günümüzde, siz değerli kullanıcıların hayatına kolaylaştırmak ve bir nebzede olsun rahatlatmak için kurulmuştur.

Getir

Geçen her zamanda genişletmiş olduğu ürün çeşitleri ile bebek bezinden tıraş köpüğüne, kedi köpek mamasından çikolataya  tüm ihtiyaçlarınızı anında hızlıca gerçekleştirmektedir. Getir ile birlikte en çok kullandığınız ürünleri,  Getir büyük ile birlikte haftalık veya aylık alışverişleriniz ve Getir yemek ile birlikte canınızın dilediği her şeyi, ne zaman dilerseniz siz değerli müşterilerine sunan Getir aynı zamanda Getir su hizmeti ile birlikte gece gündüz ne zaman dilerseniz su ihtiyacınızı da ayağınıza sunuyor. Kısacası Getir bu yoğun yaşam trafiğinde sizler için bakkala, markete, restorana gitmenize  gerek kalmadan onları ayağınıza getiriyor.

Peki neden getir sorusuna cevap vermemiz gerekirse eğer; Çok sayıda kuryesi, depoları ve araçları ile hizmet vermesi ve bunun da bir sonucu olarak hızlı ve sorunsuz teslimat yapması diyebiliriz. Siparişlerinizi verdikten sonra size hizmetinizi getiren kuryenizin rotasını hareketlerini harita üzerinden izlemeniz de ayrıca mümkündür, bunun sayesinde ürünlerinizin sizlere kaç dakikada geleceğini öngörebilirsiniz. Sevdiğiniz lokanta ve restoranlardan dilediğiniz lezzetin siparişini verebilir ve bunların takibini yapabilirsiniz. Ayrıca Getir getirsin seçeneği ile yine kuryeyi izlemeniz mümkündür. Dijital ve kapıda ödeme yapmanıza imkan sağlayan bu aplikasyondan eğer ki dijital ödeme yapmak istiyorsanız İstanbul kartınız ile de yapmanız mümkün. Ayrıca kredi karınız ile ödeme yaparsanız da bunları Getir’de başta olmak üzere hiç kimse göremez. Kart bilgileriniz kesinlikle Mastepass ve BKM tarafından korunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğini kullanmak istiyorsanız eğer bunun için restoran siparişlerinizde restoran getirsin seçeneğini kullanmanız gereklidir. En büyük özelliği ise tabiki de gece gündüz demeden hizmet sağlanmasıdır.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her geçen gün teknolojinin adeta bir kanser hücresi gibi yayılması ve artması ile birlikte gün yüzüne yepyeni uygulamalar çıkmaktadır. Bu uygulamalardan birisi olan Getir tamamıyla insan hayatını kolaylaştırma temelleri üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda Bitaksi firmasının da kurucusu olan Nazım Salur tarafınca kurulan bu uygulama, bu marka müşteri memnuniyetine ve izlenimine kesinlikle çok önem vermektedir. Getir ile ilgili tüm şikayet, sorun ve önerileriniz için +90 850 532 5050 numaralı telefonu arayabilir ve ayrıca [email protected] adresine elektronik ileti ile bildirmeniz mümkündür. İnternet üzerinden destek talebi bırakmak isterseniz eğer buraya tıklayarak bırakabilirsiniz.

Getir Şikayet

Getir firması ile ilgili kuryenizin gecikmesi veyahut yanlış ürün gelmesi, memnuniyetsizlik gibi şikayetlerinizin olabileceğini düşünen firma şikayetleriniz için iletişim adresini kullanmaktadır. Şikayetlerinizi aşağıdaki yer alan telefon numarası ile bildirebilir ve ayrıca sayfamızda yorum yaparak destek talebinde bulunabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer konular için lütfen buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin