Golden Rose, Erkul Kozmetik A.Ş. bünyesindeki bir marka kuruluşudur. Erkul Kozmetik 1983 tarihinden bu yana hizmetlerine devam etmiştir. Golden Rose kozmetik sektöründe adı duyulan ve zirveyi kaptırmayan bir marka olmuştur. Lipgloss, fondöten, allık, far, ruj, maskara ve oje ürünleri ile son derece öne çıkan bir isim olmuştur. Yıllardır süren deneyimleri ve ürünlerinin kalitesi ile ortaya çıkan Golden Rose, yüzde yüz Türk sermayeli olarak çalışmalarına devam etmiştir. Kozmetik seven her insanın ilk olarak tercih ettiği markaların arasına girmiştir. Golden Rose, kurulduğu zamandan beri lider olmuştur.

Golden Rose Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Golden Rose tüm müşterileri ile yakından ilgilenmeyi görev edinmiş bir firmadır. Golden Rose markası ve ürünleri ile ilgili her türlü şikayet, istek, soru ve önerileriniz için Golden Rose çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Golden Rose tüm müşterilerinin bildirimlerini son derece hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirecektir.

0850 532 47 47

Golden Rose E-posta Adresi

Golden Rose markasına gün içinde çok sayıda telefon gelmektedir. Dünyaca ünlü bir marka olduğu için bazı zamanlarda telefon trafiği söz konusu olabiliyor. Golden Rose markası telefon numarasının yanı sıra bir de e-posta adresi oluşturmuştur. Birçok konu ile ilgili bilgi almak için Golden Rose e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Telefon ile ulaşamadığınız zamanlarda e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

Golden Rose Facebook Resmi Sitesi

Golden Rose sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Müşterilerin en çok tercih ettiği web sitesi Facebook ile Golden Rose markasını kolayca takip edebilir ve yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Son çıkan ürünleri kolayca görebilirsiniz ve güncel haberleri takip edebilirsiniz.

goldenroseturkiye

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin