Goldmaster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Goldmaster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evlerimizde kullandığımız elektrikli ev aletlerinin, ev eşyalarının 1975 yılından beri üreticisi olan Goldmaster faaliyete geçtiği ilk günden bugüne kadar evlerimizde yer almaya devam ediyor. İstanbul’da bulunan fabrikada mutfak eşyasından, bakım eşyasına kadar birçok ürünün üretimi yapılmaktadır. Goldmaster Türkiye genelin 4 binin üzerinde satış mağazasıyla hizmet vermektedir.

Kaliteli malzemelerin kullanımıyla en iyi şekilde üretilen eşyalarla insanlar hayatında kolaylık sağlayan Goldmaster müşterilerine çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Firma çağrı merkezi üzerinden müşterilerine ürün ya da hizmetle ilgili herhangi bir konuda akıllarına takılan tüm sorularda destek vermektedir. Sizlerde iletişim kanalları üzerinden çağrı merkeziyle kolay bir şekilde bağlantı kurabilir ve merak ettiklerinizi sorabilir ya da yardım isteyebilirsiniz.

Goldmaster Müşteri Hizmetleri

Her zaman müşteri memnuniyeti ve üretilen ürünlerin kalitesine önem vererek 1975 yılından beri sektörde bulunan Goldmaster her gün üstüne koyarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Ürünlerin yüksek standartlarda imal edilmesi ve kaliteli olmasından geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Goldmaster müşterilerinin aldıkları ürünlerde yaşayabilecekler sorunları ya da almak istedikleri ürünler hakkında bilgi almak isteyenler adına çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Sizlerde yaşadığınız problemleri ya da ürün hakkında bilgi almak istediğiniz zaman aşağıda ki numaralar üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Goldmaster Telefon Numarası

+90 212 875 34 34

Çağrı merkezi numaralarını mesai saatleri içerisinde hafta içi her gün arayarak destek ekibinden hizmet alabilirsiniz.

Goldmaster İletişim

Goldmaster telefon iletişim hatları dışında da müşteri hizmetleri vermektedir. Firma internet kullanımın yaygınlaşması ve kolaylaşmasıyla birlikte e-posta üzerinden müşteri hizmeti sunmaktadır. Firmanın e-posta adresine istek, talep, öneri, teşekkür ve şikâyet konulu mesajlarınızı yazarak yollayabilirsiniz. Destek ekibi en kısa sürede sizinle iletişim sağlayacaktır.

Firma bir diğer müşteri hizmetleri de iletişim formudur. Goldmaster’ın internet sitesinden ulaşabileceğiniz iletişim formuna sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurarak yaşadığınız problemlerin online iletişim formu üzerinden destek ekibine iletebilirsiniz. Firma bilgileriniz sayesinde size en hızlı şekilde geri dönüş sağlayarak yaşadığınız problemi çözüme kavuşturacaktır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin