GSMobile Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

GSMobile müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında bilgiler yazımızda. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden olan Türk Telekom tarafından “İlklerin ve Enlerin” takımı olan Galatasaray’ın fanatik taraftarlarının takımlarına destek vermeleri adına GS Mobile mobil iletişim servis hizmeti verilmektedir.

Galatasaray Mobile

Sarı kırmızılı taraftarlar tarafından takımlarına destek vermek adına kullandıkları hatlar kullanıcılarına da pek çok avantajı sunmaktadır. Hem takım kazanıyor hem de tarafta kazanıyor.

Türk Telekom telekomünikasyon firması GS Mobile iletişim servisi kullanan kişiler için özel olarak müşteri hizmetleri vermektedir. Bu da müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır. Firma tarafından belirlenen irtibat numarası üzerinden sahip olduğunuz hattınızı GS Mobile nasıl çevirebileceğiniz hakkında bilgi veya bir konu hakkında görüş ya da şikayetlerinizi yetkili kişilere hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

GS Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom birçok avantajlı paketiyle insanlara GSM hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’nin en büyük kulüplerinden olan Galatasaray için Galatasaray tarafları tarafından kullanılacak GS Mobile ile avantajlı hizmetlerde sunmaktadır. Türk Telekom normal hat hizmetiyle birlikte GS Mobil hizmeti birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Tüm hizmetler en uygun şekilde verilmektedir.

Firmanın Galatasaray tarafları için geliştirdiği ve GS Mobile ile ilgili oluşturduğu GS Mobile müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Aşağıda bulunan numara üzerinden iletişim kurarak tüm sorun, şikayet ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

GS Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası

444 1 500

GSMobile Online İşlemler

Türk Telekom en büyük telekomünikasyon şirketlerinden olduğu için birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Ve firma en iyi kalitede en hızlı şekilde çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Firma Galatasaray takımı taraftarı için geliştirdiği GS Mobile GSM hizmetiyle birlikte bu hizmetin ayrı bir çağrı merkezi hizmetini oluşturdu. Oluşturulan bu hizmet sayesinde diğer kullanıcılar ile GS Mobile GSM kullanıcılar aynı çağrı merkezin hizmet almayarak yavaşlama olması engellendi.

GS Mobile kullanıcıları için geliştirilen ayrı çağrı merkezi ile diğer kullanıcılara verilen hizmetin aynısı verilmektedir. Bu sayede yaşanan tüm sorunlar giderilmekte tüm şikayetlerde yetkililere iletilerek sizlere en hızlı şekilde dönüş sağlanmaktadır.

4 thoughts on “GSMobile Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

 • 14 Aralık 2020 tarihinde, saat 14:54
  Permalink

  Robotla bi işlem yapılmıyor saçma sapan menüde gezip dıruyoruz müşteri temsilcisine canlı bağlanmak istiyorum ama maalesef öyle bi seçenek yok 2 aydır fatıram üç katı geliyor sebebi nedir sormak istiyorum robotta böyle bi seçenek yok

  Yanıtla
 • 3 Mart 2021 tarihinde, saat 12:31
  Permalink

  40 tl sabit faturalı hatta nasıl 150 tl fatura gelir? Yetkilli yetkisiz kimseye ulaşılmıyor? Konuyla ilgilli bilgi almak ve hhattımı drğiştirmek istiyorum. Yılda iki kez 150 tl ödemek nedir?

  Yanıtla
 • 27 Mart 2021 tarihinde, saat 01:03
  Permalink

  Sayenizde tansiyon hastası oldum elim ayağım sinirden titriyor madem açmayacaksınız niye kurdunuz müşteri hizmetini sürekli sabit kabatmadan arıyorum dinlettiğiniz sadece Galatasaray marşı ne bu rezillik aklım almıyor 24 saat hizmet diyosunuz sorunumuzu tarife izi bile onaylatamıyoruz eminim buraya yazmama lafta kalcak

  Yanıtla
 • 16 Nisan 2021 tarihinde, saat 10:25
  Permalink

  Robotla bi işlem yapılmıyor saçma sapan menüde gezip dıruyoruz müşteri temsilcisine canlı bağlanmak istiyorum ama maalesef öyle bi seçenek yok 2 aydır fatıram üç katı geliyor sebebi nedir sormak istiyorum robotta böyle bi seçenek yok

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir