Gucci, dünyaca ünlü bir giyim mağazasıdır. Firma uzun yıllardır üretim yapmaya ve satış yapmaya devam etmektedir. Çanta, tişort, kazak gibi birçok giyim ürününü müşterilerine sunmuştur. Gucci, 1921 tarihinde İtalya’da kurulmuştur. Moda ve deri eşya satan bir moda evi olarak başlayan Gucci gün geçtikçe büyümeye, gelişmeye ve bünyesindeki ürünlere çeşitlilik katmaya devam etmiştir. Yıllar süren bir ünü bulunmaktadır ve Gucci dünyaca bilinen bir marka haline gelmiştir. Dünyanın birçok ülkesinde mağazası bulunan Gucci, dünyaya moda dağıtmaktadır. İtalyan ve Fransız modasının harmanlanmış bir halini müşterilerine sunmuştur ve özellikle tişort ürünleri bir döneme damga vurmuştur.

Gucci Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Gucci markalı birçok ürün hakkında bilgi almak için, mağazalar hakkında soru sormak için Gucci iletişim hatlarını kullanabilirsiniz. Tüm soru, istek, şikayet, öneri ve sorularınız için Gucci telefon hattına iletişim kurabilirsiniz. Gucci markasına ait ürünler hakkında bilgi almak için Gucci telefon hatlarını arayabilirsiniz. Gucci mağazalarını öğrenmek için ve çalışma saatleri hakkında bilgi almak için Gucci çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer yandan ürün ve hizmetler hakkında her bilgiye kolayca ulaşmanız mümkün olacaktır.

0212 345 61 30

Gucci Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gucci, marka adını korumayı seven ve kendini geliştirmek isteyen çok önemli bir marka olduğu için Gucci telefon hatlarına özen gösterir. Gucci personelleri son derece özenli bir şekilde ilgilenmektedir. Gucci çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayan herkesin soruları yanıt bulacaktır. Gucci dünya çapında bir marka olduğu için birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Gucci markası adını korumak için de çeşitli çalışmalar yapmıştır. Her türlü bilgiyi kolayca almak için Gucci iletişim telefon numarasının arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

0212 225 20 80 

2 YORUMLAR

 1. İyi günler

  Belki bu mailimi dikkate alacaksınız ve belki de almayacaksınız ama yine de şansımı denemek isterim.

  Ben İstanbul’da bir kamu kurumunda meslek öğretmeniyim. Eğitimciliğimin yanında ulusal ve uluslararası projelerle ilgili çalışmalarım bulunmaktadır. AB fonları ve kalkınma ajanslarına ile yazdığım projelerle pek çok faaliyet gerçekleştirmiş olmakla birlikte iki tane bağımlılık önleme merkezi ve bir tane kadın istihdam merkezini bu fonlarla açtık. Bu sayede en az 500 kadına ulaşarak onların mesleklenmesi veya girişimcilik eko sistemine dahil olması yönünde çaba gösterdik.
  Bürokratik durumlara bağlı olarak, tekrar kendi kurumuma dönerek orada Deri Aksesuarları Atölyesi açmış bulunmaktayım.
  Ülkemiz kadınları çalışkan, üretken ve yaratıcıdır. Fakat ürettiklerini ticari değere dönüştürecek bilgileri ve bağlantıları bulunmamaktadır.
  Ben de buradan yola çıkarak 90 kadın 90 aile (ülkemizde, kadınların seçimlere katılma hakkının 1930 yılında verilmesi nedeniyle 90 denilmiştir.)projesi başlattım. Şu anda sahada 90 kadınla birlikteyim.

  Hedeflerim:
  1-Kadınlara saraciye alanında mesleki eğitim vererek mesleklendirmek
  2-Çalıştığım kurumun misyonuna bağlı olarak Türk kültürüne ait motif -desen- geleneksel sanatları bir araya getirerek en az on çanta çeşiti üretebilmek
  3-Bu çantaların seri üretimini 90 kadına yayabilmek (evlerinden yapacaklar)
  4-Kadınların ürettikleri bu çantaları pazarlamak için sürdürülebilir ağlar bulabilmek.
  5- Her kadının kendi evini atölye gibi çalıştırabileceği yaşam şekli yaratarak;
  aile ekonomisine katkı sağlayan, mutlu, Kendisine güvenen, vizyon sahibi, ailesi ve çevresinde olumlu manada rol model olabilecek kadını yaratmak.

  25 yıllık bir meslek öğretmeni olarak biliyorum ki kadınlara verdiğimiz eğitimler siz değerli sektör temsilcilerinin mesleki ve ticari bilgileri ile birleşmeyince yeterli olmayacaktır.

  Yukarıda listesini yaptığım hedeflere ulaşmam konusunda sizlerin desteğini yanımda görmek kadınlar için büyük umut olacaktır.
  Saygılarımla

  Tülay YURTTAŞ
  0505 830 36 13
  [email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin