Türkiye Halk Bankası A.Ş. tam olarak 1933 senesinde kurulmuştur. İlk olarak küçük ve orta büyüklükteki sanayi ve esnaflara uygun kredi verme amacı ile kurulan bu bankamın 2017 senesi itibari ile hissesinin %51,11’i Türkiye Varlık Fonuna devredilmiştir. Yarı özel ve yarı devlete ait olması ile bilinen Halkbank, dünyanın en büyük 159. bankası olma özelliğini taşımaktadır. “Üreten Türkiye’nin Bankası” sloganı ile adından bahsettiren Halkbank günümüzde KOBİ, Ticari, Kurumsal, Bireysel gibi alanlarda hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Özellikle bireysel alanda müşterilerine sunduğu düşük faizli ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri ile en çok tercih edilen bankardan birisi olan Halkbank onlar için sık sık fırsatlar ve kampanyalar düzenlemektedir. Bununla birlikte Halkbank, KOBİ’ler içinde birçok farklı fırsat sunmaktadır. Girişimcileri destekleyen ve onlar için uygun krediler veren banka aynı zamanda esnaf ve sanatkarlar için de avantajlar sunmaktadır. Eğer siz de Halkbank müşterisi olmak ve kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız Halkbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Halkbank müşteri hizmetleri hafta içi mesai saatleri arasında vatandaşların istek, soru ve şikayetlerini dinlemekte ve onların problemlerine çözüm bulmaktadır. Günümüzde 900’den fazla şubesi bulunan Halkbank her geçen gün abone sayısını arttırmaktadır. Eğer Halkbank müşterisi iseniz ve kredi/banka kartınızın şifresini unuttuysanız, kartınızın borcunu öğrenmek istiyorsanız Halkbank iletişim numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kaybolan & çalınan kartlar için de bankanın yetkililerini aramanız gerekmektedir.

Halkbank  Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 401

Arama Terimleri: Halkbank şikayet hattı, Halkbank iletişim numarası, Halkbank irtibat telefonu, Halkbank canlı destek, Halkbank müşteri temsilcisi, Halkbank telefon numarası, Halkbank çağrı merkezi, Halkbank müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin