Hatemoğlu Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Hatemoğlu 1924 yılında mağazaları sayesinde faaliyetlerine başlamıştır. Hatemoğlu mağazalarında erkek giyim alanında birçok farklı alandan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermiştir. Hatemoğlu erkek giyim sektörünün yanı sıra kadın mantoları gibi ürünleri ile kadın müşterilerilerine hizmet vermektedir. Hatemoğlu erkek giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, takım elbise, kaban ve mont gibi ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca Hatemoğlu çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. Hatemoğlu mağazalarında ayakkabı alanında birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Hatemoğlu Hatem Saykı ve H-Teen adı altında mağazaları sayesinde müşterilerine birçok farklı alanda ürünlerini satışa sunmuştur. Hatemoğlu mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Hatemoğlu mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına ve ürünlerini ücretsiz bir şekilde tadilat yaptırmalarına imkan sağlamaktadır. Hatemoğlu farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hatemoğlu müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetlerini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hatemoğlu müşteri iletişim telefon numarası: 0850 390 12 12

Arama terimleri: Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin