Hometech Türkiye’de bilgisayar ve tablet üretimi sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 2004 yılında Aral A.Ş. tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2012 yılında ilk Android tabletini piyasaya sürerek müşterilerine hizmet vermiştir. Hometech markası Intel ve Microsoft ile ortak olmaları sonucunda  işletim sistemlerini kullanarak birçok farklı özellikleri bulunan ürünlerini satışa sunmuştur. Aradan geçen zamandan sonra sadece bireysel alanda bulunan müşterine hizmet sağlamamaktadır. Hometech markası KOBİ alanında da birçok ürünleri sayesinde bilgisayar ve tablet üretimi sektöründe faaliyetlerine devam etmiştir. Ürünleri arasında dizüstü bilgisayarları, mini pc, notebook, monitörler ve tabletleri bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar ve tablet aksesuarlarının yanı sıra telefon ve tabletleriniz için de aydınlatma, oyun, telefon, kulaklık, hoparlör, kablo, şarj ve uydu alıcısı gibi aksesuarlarını da müşterilerinin satışına sunarak hizmet vermektedir. Türkiye’de bulunan Turkcell, Media Markt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi satış noktaları sayesinde ürünlerini satışa sunarak kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan tablet ve bilgisayar satın almanıza imkan sağlayan Hometech uluslararası alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Hometech markasına ait kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini müşterilerinin satışa sunmaktadır. Ürünlerinin satış öncesi ve sonrasında da teknik servisleri ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için Hometech müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hometech çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hometech müşteri iletişim telefon numarası: 0850 622 77 20

Arama terimleri: Hometech müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hometech çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin