Hotpoint Amerika Birleşik Devletleri’ne ait beyaz eşya sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1911 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1920 yılında İngiliz pazarında ürünleriyle hizmet vermeye başlayan Hotpoint ürünlerini satışa sunmak için Hotpoint Electric Appliance Company Limited adı altında hizmet vermiştir. Hotpoint markası ürünlerini yan markaları olan Creda ve Indesit adıyla birçok farklı ürünleri piyasaya sürmüştür.Aradan geçen zamandan sonra Amerika’ya ait Whirlpool Corporation ve GE Appliances şirketleri Hotpoint markasını satın alması sonucunda hisselerin sahibi olmuşlardır. Dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren Hotpoint markası 2008 yılında Indesit Hotpoint markasını devralması sonucunda Hotpoint markasına bağlı hizmet veren Ariston Thermo adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Ürünleri arasında bulunan çamaşır makinesi, buzdolabı, dondurucu, bulaşık makinesi, ütü, mikrodalga fırın,çamaşır kurutma makinesi ve fırın gibi farklı kalite ve  fiyattan ürünlerini  satışa sunmuştur. Ayrıca Türkiye genelinde bulunan mağazalarının yanı sıra ürünlerini Media Markt ve Teknosa gibi farklı mağazalarda da satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan keyifli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hotpoint sayesinde farklı özellikleri bulunan uygun fiyatlı ürünlerini   satışa sunmuştur. Satış sonrasında da birçok şehirde bulunan yetkili servisleri sayesinde güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünler hakkında sormak istediğiniz sorular ve yaşadığınız sorunlar için Hotpoint müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hotpoint çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 08.00 ile 20.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Hotpoint müşteri iletişim telefon numarası: 444 50 10

Arama terimleri: Hotpoint müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hotpoint çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin