HSBC, 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Bireysel bankacılık, yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC şubeleri, ATM, telefon bankacılığı, internet bankacılığı gibi birçok kanaldan hizmet vermektedir. Merkezi Londra’da bulunan en büyük banka firması birçok faaliyet yürütmektedir. Hesap açma, hesap kapatma, kredi kartı işlemleri, bireysel kredi başvurusu, OGS, HGS, kiralık kasa işlemleri gibi birçok faaliyet kolayca gerçekleştirilmektedir. Her yıl binlerce yeni müşteri kazanan HSBC bankası, yoğun olarak müşteri kazanmaya devam ediyor. HSBC bankasının en önem verdiği konu müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin memnun olarak ayrılması ve her türlü avantajlardan yararlanması için ellerinden geleni yaparlar. İşlemlerin çoğunu internet bankacılığından kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca HSBC bankasının internet bankacılığı olan müşteriler, kart taşımadan QR kod ile ATM’den kolayca para yatırma çekme işlemlerini yapabilmektedirler. Bankanın her müşterisi muhteşem faiz oranlarından ve avantajlardan yararlanacaktır.

HSBC İletişim Kanalları

HSBC bankası dünyanın en büyük bankası haline gelmiştir. Banka ile irtibat haline geçmek için birçok yol bulunmaktadır. Bankanın tüm ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi sahibi olmak için bankanın birçok telefon hattı bulunmaktadır. HSBC müşteri hatları her konuda müşteriye destek vermek amacıyla kurulmuş hatlardır. Müşterilerin hesap, kart, kredi kartı, kredi gibi konulardaki tüm problemlerini çözmek amacıyla hizmet vermektedir. Banka ile iletişime geçmek için HSBC müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca HSBC çağrı merkezi iletişim telefon numarasından da kolayca irtibat kurulabilir.

HSBC Sosyal Medya Hesabı Adresleri

Twitter HSBC
Facebook HSBC
YouTube HSBC

HSBC Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

HSBC hesap işlemleri, müşteri bilgi güncelleme, şifre alma ve değiştirme, kredi kartı işlemleri, bireysel kredi işlemleri, otomatik ödeme talimatı işlemleri gibi birçok işlemler için HSBC müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak tüm bilgileri alabilirsiniz ve işlemlerinizin devamı sağlayabilirsiniz.

0850 211 01 11

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HSBC bireysel müşteri ve kurumsal müşterileri için ayrıca destek hatları bulundurmaktadır. Müşterilere destek amacıyla kurulmuş olan tüm müşteri hatları 09:00 ve 17:30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. HSBC bankası müşterilerinin her türlü öneri, istek ve sorularını kolayca yanıtlamak üzere müşteri temsilcilerini eğitmiştir.

0850 211 04 24

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin