Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

15 Eylül 1987 tarihinde Çin merkezli olarak kurulan Huawei Technologies Co. Ltd yani Huawei, dünyanın en büyük telekomünikasyon ve ağ şirketi olarak bilinir. Elektronik alanında pek çok ürün kategorisinde üretim, satış ve satış sonrası teknik destek hizmeti veren Huawei; müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile operasyonlarını sürdürür. Bu yazımızda sizlere Huawei müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer çağrı merkezi irtibat bilgilerini detaylı bir biçimde paylaşacağız.

Kurulduğu günden bu yana ağ teknolojisi ve telekomünikasyon cihazları üretimini amaç edinen Huawei, yıllar geçtikçe iyi bir başarıya ulaşmış; dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketi olarak adını duyurmuştur. Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye gibi dünyanın dört bir yanında bulunan AR-GE merkezleri ile yeni teknolojileri en güncel bir biçimde kullanan Huawei; ekonomik, kaliteli ve işlevsel oluşu ile pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Bilgisayar, ADSL modem, VDSL modem, akıllı telefon ve bilgisayar yan ürünleri gibi elektronik ürünlerin üretimini, satışını ve dünya çapında teknik desteğini sunan Huawei; son yıllarda çıkarmış olduğu akıllı telefon modelleri ile adından pek çok kez bahsettirmiştir. Huawei ürünleri pek çok marka tarafından Türkiye’de kullanıcılara ulaştırılmaktaydı ancak Huawei resmi olarak Türkiye pazarına yaklaşık 10 yıl önce girmiştir.

Huawei Mate, Huawei P Smart, Huawei P20 Pro ve Huawei P20 akıllı telefonları ile piyasaya çıktığı günden bu yana satış rekorları kıran Huawei; MediaPad adını verdiği tablet serisi ile de tanınır. Ayrıca TalkBand ve Huawei Watch isimli akıllı saatleri de sevilerek kullanılmaktadır.

Her elektronik ürün kullanımında olduğu gibi Huawei ürünlerinin kullanımı esnasında kullanıcılar bir takım sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu tür sorunların hızlı ve sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşabilmesi için Huawei nin 444 lü çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Huawei müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Huawei çağrı merkezi sadece hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Huawei müşteri hizmetleri aracılığıyla; Huawei cihazınızda yaşamış olduğunuz sorunu detaylı bir şekilde anlatarak müşteri temsilcisinin talimatları ile sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca size en yakın Huawei teknik servisinin iletişim ve adres bilgilerini öğrenebilir, en yakın yetkili Huawei satıcılarını öğrenebilir; Huawei’ye olan tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Arama Sözcükleri: huawei iletişim bilgileri, huawei telefon no, huawei canlı destek hattı, huawei müşteri temsilcisi, huawei şikayet hattı, huawei çağrı merkezi iletişim telefon, huawei mesaj gönder, huawei destek hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin